Skocz do zawartości

Wykształcenie Chemiczne A Pytanie O "... Biological, Or Chemical Experience"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z pytaniem we wniosku DS-160:

"Do you have any specialized skills or training, including firearms, explosives, nuclear, biological, or chemical experience?" YES/NO

Otóż pracuje w laboratorium chemii organicznej i to mam wpisane jako zawód w poprzednich pytaniach... Jak czytam powyższe pytanie po angielsku, to wydaje mi się, że powinienem napisać YES i wyjaśnić, że chodzi o syntezę związków chemicznych w ramach doktoratu. Z drugiej strony tłumaczenie na język polski sugeruje, że pytanie zadawane jest w kontekście broni chemicznej i biologicznej... W tym wypadku nie mam żadnego doświadczania i nie chciałbym się podkładać...

Czy ktoś wie co powinien tu wpisać zwykły chemik - organik?

Dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu pisze to raczej mozna wywnioskowac ze chodzi o militaria ... wiec jesli nie masz zadnego doswiadczenia w tworzeniu / konstruowaniu broni albo zwiazkow potrzebnych do jej budowy to raczej powinienes zaznaczyc "NO" .. Ale to tylko moje zdanie, zaczekaj na wypowiedz innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno gdzies w tym zdaniu nie ma slow jak military/warfare ? Moze w poprzednim zdaniu jest to sprecyzowane? Nawet jezeli nie, to ja tez tez jak Rain Man rozumiem ze chodzi tu o sprawy wojenne tzn, broni chemicznej i w Twoim wypadku napisalabym NO (chyba ze pracowales/studiowales w tej dziedzinie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...