Skocz do zawartości

Pakiet Informacyjny


Vinga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: jakie dokumenty należy przesłać po otrzymaniu pakietu informacyjnego? Otrzymaliśmy już NOA1 i chciałabym się przygotować, aby jak najszybciej odesłać dokumenty z pakietem informacyjnym.

Wiem, że należy dołączyć Affidavit of Support wypełniony przez mojego narzeczonego. I tu pojawia się kolejne pytanie.. Z tego, co słyszałam, dokumenty do pakietu informacyjnego można przesłać e-mailem. Czy Affidavit of Support również może być przesłany e-mailem? Czy będzie później potrzebny w Ambasadzie? Nie chcemy przesyłać tak ważnych dokumentów pocztą ze Stanów do Polski, wiele listów nie dociera.

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam list z Polski do stanów, polecony priorytetowy, miał iść około tygodnia - szedł równe 2 miesiące

Powinnam dostać list priorytetowy ze stanów 3,5 miesiąca temu - jeszcze nie doszedł, więc w takich ważnych sprawach jak dokumenty lepiej bardzo uważać z pocztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam list z Polski do stanów, polecony priorytetowy, miał iść około tygodnia - szedł równe 2 miesiące

Powinnam dostać list priorytetowy ze stanów 3,5 miesiąca temu - jeszcze nie doszedł, więc w takich ważnych sprawach jak dokumenty lepiej bardzo uważać z pocztą...

Dokładnie o to mi chodzi. W ciągu trzech lat zginęło mi tyle listów i przesyłek, że już nie ufam. Postaramy się wysłać to przesyłką rejestrowaną, możliwie jak najszybciej. Problem jest w tym, że jest to Affidavit of Support, dokument zawierający szczegółowe dane, które mogą być wykorzystane przez niepowołaną osobę. Dlatego boimy się to wysłać pocztą. Ale cóż, widzę, że innego wyjścia nie ma.

Jakie dokumenty należy przesłać do Ambasady po otrzymaniu pierwszego pakietu informacyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...