Skocz do zawartości

Proszę O Ocenę I Radę - Trzeci Dłuższy Pobyt W Usa W Okresie Dwóch Lat.


wiśnia69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Joanna ma rację,nawet jeśli będę na Marsie :P ze swoim laptopem, to zawsze z polskimi znakami....A poza tym - .w każdej chwili można ściemnić,tylko po co??!! Mam ogromne poczucie humoru,wiec słowa Makdonalda traktuje jedynie jako rubaszny żart,bo wydaje mi się, ze to Forum istnieje po to,aby można było się dzielić swoimi autentycznymi doświadczeniami,przeżyciami i aby można było doradzać i pomagać sobie nawzajem.Bajkopisarze raczej tu nie są potrzebni. Czytam Was od kilku lat,zanim jeszcze stanęłam po wizę w Warszawie, muszę przyznać,ze bardzo mi pomogliście i za to dziękuję. Natomiast sama nie zamierzam oszukiwać nikogo,mam tylko nadzieje,że moje własne doświadczenia też komuś przydadzą się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha....o to jeszcze nikt mnie podejrzewał. Makdonald, akurat Ciebie zrozumiałam doskonale,nie musiałam zbytnio wysilać się ;) Tak przy okazji - może lepiej mieć ADHD (pod kontrolą),niż całe życie przesiedzieć w kącie :P A poza tym - chyba trochę odbiegliśmy od tematu.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

wisnia69 ja bym na Twoim miejscu probowala! Masz zdecydowanie spore szanse na pomyslny przebieg wydarzen:) Urzednik slownie poinformowal Cie, wlasciwie mozna powiedziec, ze zasugerowal Ci pozostanie na terenie usa na okres 2 miesiecy, po czym sam wbil wize wazna 6 miesiecy! Uwazam, ze jesli mialabys byc te 2 m-ce to wbil by wize na 2 m-ce i problem z glowy. Jasno i konkretnie, a tak sam pogmatwal;) Poza tym dopoki sie nie przekonasz nie bedziesz wiedziala i nikt Ci tutaj nie powie jak bedzie:) Bije od Ciebie pozytywna energia i jak piszesz masz w sobie morze optymizmu - to autentycznie czuc!

Sama spedzilam kilka lat w Stanach, w odstepach czasu, w sumie wyszlo ponad 3 lata na J1. Na B1/B2 bylam 4 lata temu miesiac czasu i teraz w styczniu kilka dni. Ostatni rok spedzilam w Kanadzie i gdyby nie ograniczenia wizowe, do ktorych sie zawsze stosuje to z pewnoscia bym stamtad nie wyjezdzala...;) Swoja droga, moze Twoj przyjaciel ma brata albo przyjaciela kawalera tam na miejscu?:) jak cos to daj znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...