Skocz do zawartości

Proszę O Ocenę I Radę - Trzeci Dłuższy Pobyt W Usa W Okresie Dwóch Lat.


wiśnia69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja nie przedłużyłem i nie mam zamiaru przedłużać. Właśnie przez takie osoby traktują nas tak jak nas traktują!

Potem nie płacz że Cię nie wpuścili.

Nie zamierzam płakać, myślę,ze mam takie same szanse jak inni -wszystko zależy od tego na kogo trafie i ode mnie samej. Znam osoby,które systematycznie latają do USA co pół roku i na pół roku ...Poza tym - niczego nie przedłużałam i nie sadzę,żebym komukolwiek psuła opinię...mam tylko jedno życie,podróżuję od lat,co zobaczyłam,to moje i tego mi nikt nie odbierze . A pisząc o kasie - miałam na myśli,ze jeśli mnie cofną z powrotem,to i tak nie dostane żadnego zwrotu,bo polecę na bilecie powrotnym - z NY albo Dublina. Natomiast zawsze kupuje bilet z dużym wyprzedzeniem , możliwością przebukowania i częściowego zwrotu pieniędzy.Jestem tylko ciekawa,czy ktoś z Was tez tak długo był w USA w tak krótkim okresie i czy miał z tego powodu jakieś niemiłe przeżycia.To miałam na myśli - pisząc o przeginaniu.Wiem,ze każdy ma inne doświadczenia,to prawda,jednym udaje się,a innym nie... Ciekawe,co byście zrobili na moim miejscu? Zaryzykowalibyście? Czy zostali w domu? A tak w ogóle to serdecznie dziękuje za wszystkie porady i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci podac 2 rozmowy jakie osoby mialy i 1 skonczyla sie dobrze a ta inna juz nie tak milo

http://forum.usa.info.pl/topic/9047-beznadziejny-przypadek/page__fromsearch__1

http://forum.usa.info.pl/topic/18669-secondary-inspection/page__p__127285#entry127285

Masz racje ze masz 1 zycie ,jak dla mnie to mozesz leciec,ja Ci bede zyczyc abys jednak wleciala,miala to szczescie abys znow zobaczyla USA i pewnie tak sie stanie ,bo nalezy myslec pozytywnie-czyz nie tak? :)

Jesli moge Ci zazdroscic to takiego znajomego co tak Cie trzyma ,ze mozesz tyle czasu uniego byc bo miec taka osobe to nie taka prosta i latwa sprawa..to jak wygranie na loterii :)

Napisalas tez ze umiesz jezyk,tutaj znajomosc jezyka moze malo dac jak zaczna sie takie same pytania przez caly czas i wtedy pozostaje abys byla cierpliwa i trzymala nerwy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam,dziękuję.To jednak los ogromnie mi sprzyjał,gdy ostatnio leciałam do USA. Właśnie,pozytywne myślenie, optymizm! Jest we mnie cale morze optymizmu :) i odwaga,aby spełniać swoje marzenia. Chciałabym jeszcze wiele zobaczyć,wierze,ze mi się to uda.A mój znajomy to Wspanialy, Prawdziwy Przyjaciel .I najczęściej razem jeździmy, zwiedzamy... ja go tez chętnie potrzymam u siebie, gdy przyjedzie do Polski :D Co do pytań - mam nadzieję,ze "nie wyjdę z siebie", zresztą - nie mam powodu, chcę tylko kogoś odwiedzić i coś jeszcze zobaczyć,więc za każdym razem odpowiedź będzie ta sama, już miałam "próbkę" ostatnim razem ( 30 minut trwała moja rozmowa przy okienku). I z całą pewnością nigdy bym niczego nie podpisała.Środki finansowe na pobyt też będę miała.Dzisiaj kupiłam bilet,lecę jednak LOT-em, prosto na JFK . Nie mogę być pewna niczego,lecz wierzę ,że uda się. :) Dzięki za życzenia szczęścia,ja tez wszystkim życzę tego samego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam,dziękuję.To jednak los ogromnie mi sprzyjał,gdy ostatnio leciałam do USA. Właśnie,pozytywne myślenie, optymizm! Jest we mnie cale morze optymizmu :) i odwaga,aby spełniać swoje marzenia. Chciałabym jeszcze wiele zobaczyć,wierze,ze mi się to uda.A mój znajomy to Wspanialy, Prawdziwy Przyjaciel .I najczęściej razem jeździmy, zwiedzamy... ja go tez chętnie potrzymam u siebie, gdy przyjedzie do Polski :D Co do pytań - mam nadzieję,ze "nie wyjdę z siebie", zresztą - nie mam powodu, chcę tylko kogoś odwiedzić i coś jeszcze zobaczyć,więc za każdym razem odpowiedź będzie ta sama, już miałam "próbkę" ostatnim razem ( 30 minut trwała moja rozmowa przy okienku). I z całą pewnością nigdy bym niczego nie podpisała.Środki finansowe na pobyt też będę miała.Dzisiaj kupiłam bilet,lecę jednak LOT-em, prosto na JFK . Nie mogę być pewna niczego,lecz wierzę ,że uda się. :) Dzięki za życzenia szczęścia,ja tez wszystkim życzę tego samego!!!

napisz po przylocie jak tam Ci poszlo na tym lotnisku.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę identyfikacyjną ze szpitala na Coney Island (wyglada jak kredytowa) z moim nazwiskiem,datą urodzenia i nazwą szpitala.

No, wlasnie. I do tego jeszcze jest "wypukla". Zeby przez kalke przebijala na Twoim "Chart" w szpitalu. Na karcie musi tez widniec naszwisko lekarza, ktory cie "prowadzil' albo dal "referral". Smialo mozesz goscia podac jako kontakt w Nowym Jorku. Z takimi "credentials" wjazd masz oczywiscie zapewniony na 110%.

Good luck. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę,oczywiście,dam znać....jak już przylecę :D (nie piszę - jeśli ,bo zawsze staram się używać słów tylko o pozytywnym znaczeniu i bez cienia wątpliwości). Ale to jeszcze potrwa - wylatuję dopiero 4 października. Serce dziś się wyrywa,lecz rozsądek każe poczekać.Poza tym - teraz muszę pracować.Ja doskonale wiem,że niczego nie mogę być pewna,jednak nigdy nie dopuszczam do siebie złych myśli i wierzę,że nie będę miała problemów. A to już na pewno jakaś cząstka sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę,oczywiście,dam znać....jak już przylecę :D (nie piszę - jeśli ,bo zawsze staram się używać słów tylko o pozytywnym znaczeniu i bez cienia wątpliwości). Ale to jeszcze potrwa - wylatuję dopiero 4 października. Serce dziś się wyrywa,lecz rozsądek każe poczekać.Poza tym - teraz muszę pracować.Ja doskonale wiem,że niczego nie mogę być pewna,jednak nigdy nie dopuszczam do siebie złych myśli i wierzę,że nie będę miała problemów. A to już na pewno jakaś cząstka sukcesu :)

bedziemy wiedzieli czy cie wpuscili czy nie po polskich znakach...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...