Jump to content

Zielona Karta A Wyjazd Do Usa

-M-

Recommended Posts

hej witam wszystkich.calkiem przez przypadek dowiedzialam sie o loterii zielonej karty i postanowilam sprobowac.nie wiem jak bedzie czy mnie wylosuja i itd. ale jesli to jednak mam watpliwosci co do wyjazdu. obecnie mieszkam w angli.pracuje w hotelu ktory ma swoja siec na calym swiecie glownie w usa. dowiedzialm sie ze moglabym sie strarac o przeniesienie jezeli bym chciala.dlatego mam tez pytanie czy byloby warto sprobowac,bo nie chce zakladac ze to na stale gdyz nidy nie wiem czy by mi sie tam spodobalo.

pozdrawiam

w porządku, sprawdzam tylko, bo cos ostatnio duzo osob zglasza sie do jakis falszywych loterii wyludzających kase ktoore sa np w marcu itp

a czy warto ? wg nie tak, warto, znasz jezyk, bedziesz miala prace od razu....

tak mi powiedzieli w hotelu ze z przeniesieniem nie bedzie powinno byc problemu i tu sie zastanawiam nad konkretnym rejonem w usa. wiadomo ze chcialabym najbardziej california lub floryda.zobaczymy narazie czekam na 1 maj.

tak mi powiedzieli w hotelu ze z przeniesieniem nie bedzie powinno byc problemu i tu sie zastanawiam nad konkretnym rejonem w usa. wiadomo ze chcialabym najbardziej california lub floryda

czemu? na alasce tez moze byc calkiem egzotycznie

.zobaczymy narazie czekam na 1 maj.

nawet gdyby Ci sie nie powiodlo w dv to dowiedz sie czy mozesz sie przeniesc na podstawie wizy pracowniczej

Zgaduje ze Recepcja ;d , ale jesli z przeniesieniem nie bedzie problemow a Zielona Karte wylosujesz ... To na Twoim miejscu osiedlalbym sie w CA wlasnie ;D, aktualnie mieszkam w New Jersey ale mam zamiar przeprowadzic sie wlasnie do Californii :P

CA iest bardzo droga i samochod tam jest niezbedny (chyba ze mieszkasz w San Francisco) wiec ja bym sie najpierw dowiedziala konkretnie o zarobkach, i potem skoczyla do google wybadac czy to ma sens z punktu widzenia finansowego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...