Skocz do zawartości

Zielona Karta A Wyjazd Do Usa


-M-

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam wszystkich.calkiem przez przypadek dowiedzialam sie o loterii zielonej karty i postanowilam sprobowac.nie wiem jak bedzie czy mnie wylosuja i itd. ale jesli to jednak mam watpliwosci co do wyjazdu. obecnie mieszkam w angli.pracuje w hotelu ktory ma swoja siec na calym swiecie glownie w usa. dowiedzialm sie ze moglabym sie strarac o przeniesienie jezeli bym chciala.dlatego mam tez pytanie czy byloby warto sprobowac,bo nie chce zakladac ze to na stale gdyz nidy nie wiem czy by mi sie tam spodobalo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi powiedzieli w hotelu ze z przeniesieniem nie bedzie powinno byc problemu i tu sie zastanawiam nad konkretnym rejonem w usa. wiadomo ze chcialabym najbardziej california lub floryda.zobaczymy narazie czekam na 1 maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi powiedzieli w hotelu ze z przeniesieniem nie bedzie powinno byc problemu i tu sie zastanawiam nad konkretnym rejonem w usa. wiadomo ze chcialabym najbardziej california lub floryda

czemu? na alasce tez moze byc calkiem egzotycznie

.zobaczymy narazie czekam na 1 maj.

nawet gdyby Ci sie nie powiodlo w dv to dowiedz sie czy mozesz sie przeniesc na podstawie wizy pracowniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...