Skocz do zawartości

Dlaczego Amerykanie Zostawiają Otwarte Samochody...


kristobal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Heh, o tym niezamykaniu drzwi od domu i pozostaniananiu otwarty aut to mozna by pisac duzo. Wszystko zalezy od mniejsca w ktorym sie to dzieje.

W UK tez nam sie zdarza nie zamykac auto, i wszystko jest na miejscu, ale tak jak mowie zalezy gdzie sie mieszka. My mieszkamy w Ascot i tu nie ma klopotow a tym, ale np. w Lodynie lub innych duzych miastach to juz bym sie raczej nad tym zastanawial.

Spedzilem 6 lat w NYC i nie uwazam i wszedzie dalo by sie bez uszczerbku pozostawic otwarte auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę pojąć, że są kraje w których zostawia się samochód otwarty, szczególnie ze względu na to że byłem i widziałem takie przypadki w krajach morza śródziemnego; ale to inaczej wygląda w usa a inaczej np. w turcji, amerykanie to robią z czystej głupoty i ze swojego leniwego trybu życia, a w takiej turcji to zupełnie inna kwestia

Jak wygląda i czemu niby inaczej ? Czemu Turcy nie zamykają swoich samochodów ? Bo nie są ani leniwi, ani głupi, więc są... ? A czemu amerykanie wdłg. Cb są inni od Turków ?

Turcy nie zamykają swych aut z poczucia bezpieczeństwa ? A Amerykanie nie ?

Widzę legendarną polską mentalność, czyli moralną wyższość nad wszystkim co pełza, fruwa, stąpa, lata, pływa, kroczy... No nad wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...