Skocz do zawartości

Dlaczego Amerykanie Zostawiają Otwarte Samochody...


kristobal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tutaj ludzie po prostu inaczej sie zachowuja - nie jak bydlo wypuszczone z zoo....

Błagam, nie generalizujmy! Nie wszyscy Polacy to złodzieje i alkoholicy i nie wszyscy Amerykanie to uczciwi obywatele, którzy nigdy w życiu nie zajrzeliby do Waszych otwartych aut! Swoją drogą pierwsze słyszę o tym, żeby zostawianie otwartego samochodu było tutaj normalną praktyką - może zdarza się to w małych mieścinach, może na zamkniętych, strzeżonych osiedlach, ale na pewno nie w "normalnej" Ameryce! Zaręczam - a byłam w różnych stanach - że ludzie nie zachowują się tutaj inaczej, "nie jak bydło wypuszczone z zoo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą pierwsze słyszę o tym, żeby zostawianie otwartego samochodu było tutaj normalną praktyką - może zdarza się to w małych mieścinach, może na zamkniętych, strzeżonych osiedlach, ale na pewno nie w "normalnej" Ameryce!

Widzisz, wszysto sprowadza sie do tego co uwazasz za "normalna" Ameryke. Jezeli masz na mysli NYC, Chicago czy SF to pewnie masz racje - tam samochody sie na ogol zamyka. Tylko ze to nie jest "normalna" Ameryka- przynajmniej wg. mnie. Moja "normalna" Ameryke mozesz zobaczyc w Kentucky, Nebrasce czy Teksasie, stanach, gdzie ludzie szanuja siebie, swoich sasiadow i swoj kraj.

ps. tez nie zamykam samochodow, wewnatrz jest zapasowy komplet kluczykow (nie,nie na kole) i nigdy niczego mi nie skradziono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dla każdego z nas ta "normalna" Ameryka jest pewnie inna - w zależności od tego, gdzie mieszkamy i jakie mamy doświadczenia :) Tak czy inaczej protestuję przeciwko stawianiu sprawy w ten sposób, że tu ludzie są dobrzy, a w Polsce źli. Kzielu napisał o bydle wypuszczonym z zoo... w święta omal nie zostaliśmy rozjechani przez wariata w aucie, któremu bardzo się spieszyło, choć jechał po parku z wyraźnym ograniczeniem prędkości. Widząc nasze przerażenie zaczął się histerycznie śmiać, pokazując "wspaniałe" złote uzębienie... i na 100% nie był to Polak ;) Bydło jak widać jest wszędzie, są nacje, o których mówi się tu dużo gorzej niż o Polakach... ale wymieniać nie będę, bo nie chcę być bezzasadnie posądzona o rasizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te zalosne wypowiedzi o bydle, zoo, Polakach...

Czyzbyscie byli juz takimi Amerykanami, ze nie potraficie zrozumiec jednego, prostego pytania, ktore ktos zadal?

A moze starczylo Wam inteligencji, zeby zauwazyc drobny przytyk do (stereotypowej) inteligencji Amerykanow, ktorymi juz sie staliscie?

Hmm?

Wszystko na co bylo Was stac, to info, ze zyjecie w jakichs "remote area" i przytyki do Polakow (ktorych nie bronie, bo nie identyfikuje sie z Polska)?

Zeby juz Was nie meczyc, nie bede nawet probowal wytlumaczyc pewnych rzeczy - za to moze Wy bedziecie w stanie wytlumaczyc cos mnie - mam niezle IQ - moze pojme:

dlaczego U WAS kradnie sie najwiecej samochodow na swiecie?

Dlaczego U WAS popelnia sie statystycznie najwieciej przestepstw na swiecie?

Mam nadzieje, ze powyzsze pytania znajduja uzasadnienie w rzeczywistosci i nie krzywdze WAS, jako Amerykanow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te zalosne wypowiedzi o bydle, zoo, Polakach...

Czyzbyscie byli juz takimi Amerykanami, ze nie potraficie zrozumiec jednego, prostego pytania, ktore ktos zadal?

A ty nie rozumiesz ze pytanie jest retoryczne bo cokolwiek nie napiszesz gosc i tak wie najlepiej ze amerykanie sa leniwi i glupi choc pewnie nigdy tu nie byl ? Na idiotyczne pytania dostaje idiotyczne odpowiedzi. Napisalem ze nie jestem amerykaninem i nigdy nie bede - jak powiedzialem zonie, zawsze bedzie na mnie ciazyla "Polish curse",

Co do pytania - to on nie rozumie ze nie zamykaja bo nie musza. Simple as that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...