Skocz do zawartości

Co Powiedzieć Na Rozmowie?


Rekomendowane odpowiedzi

sly6: z pracy mogę wziąć urlop bezpłatny, myślę że nie będzie z tym problemu,

tak wiem, że mogę wysłać wniosek tylko pytanie czy muszę jeszcze raz dzwonić na tą samą infolinię gdzie umawiałam się na rozmowę i powiedzieć o zmianie nr wniosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ASH twoj wniosek jest nie aktywny, i nikt nie ma do niego wglądu do czasu dopóki pani w okienku go nie zeskanuje. Konsul zobaczy tylko to co zostanie zeskanowane przez panią przy rejestracji, tak jak sly napisał - nie musisz dzwonić nigdzie ani się tym przejmować... Co do środków przyjmuje się że na pobyt miesięczny potrzeba około 1000 USD. Wystarczy karta kredytowa.... możesz zabrać list z pracy o tym, ze w przypadku otrzymania wizy pracodawca pozwala ci na dwumiesięczny wyjazd a po powrocie praca nadal na ciebie czeka. Jak mowie wpisz, że sama jestes sponsorem twojego wyjazdu. Poza tym jezeli powiesz, że cześć wyjazdu będziesz spędzać w domach znajomych to taka rzecz napewno ogranicza środki potrzebne na podróż... zawsze mozesz powiedzieć, że najwięcej kasy przeznaczasz na środki transportu i jedzenie :) i powinno być dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypełniłam własnie wniosek od nowa, napisałam że lecę na miesiąc i że sama płacę za wyjazd - tak chyba będzie wiarygodniej :)

a czy po zeskanowaniu potwierdzenia nowego wniosku będę musiała powiedzieć konsulowi że to jest mój drugi wniosek? rozumiem, że nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...