Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

hehe a gdzie masz pokazane,napisane ze nie majac przyjaciol cos Ci nie wyjdzie

tez zalezy jakich masz sie tych przyjaciol,ale to juz temat na inny rodzial,dzial

cherry a gdzie masz napisane ze za wize na pobyt staly sie nie placi?placi sie wiecej niz aby dostac wize turystyczna,plus dochodza badania medyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

musiałam przeoczyć jak mówisz ze kilka stron temu ale moje papiery dopiero prawie 5 tygodni temu wysłałam także jeszcze może poczekam zanim napisze trzeci raz :) a tak z ciekawości Wy tutaj wszyscy macie CN mniejsze niż 20 000 ?? bo to "teoretycznie" pewne że odbędzie się rozmowa bo ja mam większy ok 23 000 :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 25798 :) stres jest co tutaj mówić ale jestem dobrej myśli .

Nie wiem jak Wam ale mi podoba się że ten proces troszkę trwa.

Można się oswoić z myślą o emigracji , wybrać sobie konkretny

stan w USA , pozałatwiać wszystko w kraju .

Mam taki pomył można by zebrać w formie konkretnego postu

parę informacji dotyczących :

-wybór stanu

-wynajem domu (zawarcie umowy na media np internet)

-kupno auta (oraz ubezpieczenia)

-wybór szkoły dla dzieciaka (opłaty)

-ogłoszenia o pracy

zawsze było by łatwiej chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam stan i miejsce na początek zresztą byłam już tam 3razy i zgadzam sięz kimś tutaj że trzeba tam być żeby zdecydować się tam mieszkać według mnie to raczej konieczne ale pocieszyłeś mnie swoim numerem bo ja mam mniejszy o ponad 2 tysiące więc powinno być dobrze w sumie to nei ma co liczyć jak nas wezwą to nie wcześniej jak za rok...... martwi mnie tylko ten mój błąd że nie napisałam numeru Cn na tych papierach ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam stan i miejsce na początek zresztą byłam już tam 3razy i zgadzam sięz kimś tutaj że trzeba tam być żeby zdecydować się tam mieszkać według mnie to raczej konieczne ale pocieszyłeś mnie swoim numerem bo ja mam mniejszy o ponad 2 tysiące więc powinno być dobrze w sumie to nei ma co liczyć jak nas wezwą to nie wcześniej jak za rok...... martwi mnie tylko ten mój błąd że nie napisałam numeru Cn na tych papierach ........

Na jakiej postawie sądzisz, że rozmowy mogą odbyć się za rok? Ja mam zamiar za pół roku być w USA, he,he. (mam numer około 7000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...