Skocz do zawartości

Absolwent Uczelni Technicznej A Wiza


Rekomendowane odpowiedzi

witam

od jakiegos czasu zastanawiam sie nad przystapieniem do starania sie o wize, jestem absolwentem uczelni technicznej i tu pada pytanie czy ze w zgledu na moj tytul moge miec problemy zwiazane z zdobyciem wizy poniewaz jak wiadomo po 9.11 zaostrzyly sie same przepisy itd.

Poprosil bym o pomoc w tej kwestji - jak to sie ma z wiza turystyczna a wiza dla osob pracujacych?

Dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno temu czytalem o wizach i przepraszam za pomylke

wiec chodzi o to ze chcial bym zwiedzic co nieco..ale jak byla by mozliwosc pracy to i wiadome by sie popracowalo..

jesli chodzi o to do kogo mam jechac to kuzyn mieszka w stanach ma swoja firme gdzie zatrudnia ludzi..wiadome zaproszen juz nie trzeba..

dlatego moje pytanie o co latwiej w moim przypadku mozna sie starac? wiza turystyczna czy pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadome przy wizie turystycznej nie ma mowy o jakiejkolwiek pracy tylko tu chodzi o to czy jeśli bym się o takowa starał to czy jestem tak samo traktowany jak zwykły obywatel PL czy jakoś na innych zasadach..bo gdzieś kiedyś czytałem w jakimś artykule ze mgr inż przechodzą dodatkowe testy czy coś takiego? być może to jakaś bujda.

a znowu co do H1B to powiem ze temat dla większości ludzi nie do przeskoczenia jeśli nie zrobi to ktoś z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wiadome przy wizie turystycznej nie ma mowy o jakiejkolwiek pracy tylko tu chodzi o to czy jeśli bym się o takowa starał to czy jestem tak samo traktowany jak zwykły obywatel PL czy jakoś na innych zasadach..bo gdzieś kiedyś czytałem w jakimś artykule ze mgr inż przechodzą dodatkowe testy czy coś takiego? być może to jakaś bujda.

a znowu co do H1B to powiem ze temat dla większości ludzi nie do przeskoczenia jeśli nie zrobi to ktoś z USA

mgr inz codziennie przylatuje do US podejzewam jakies kilkadziesiat tysiecy. Bez najmniejszych problemow - procedura taka sama jak dla goscia po podstawowce...

btw - kolega alcon2 - po cholere dwa konta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...