Skocz do zawartości

Ubieganie Sie O Wize B1,b2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 6 miesięcy później...

witam

w poniedzialek mam rozmowe w sprawie wizy turystycznej w londynie ,denerwuje sie i nie wiem jakie mam szanse a po tym co czytalam wiekszosc zalezy czy pani w okienku bedzie miala dobry chumor :( ale chciala bym opisac sprawe i zapytac jakie sa moje szanse ...

ubiegam sie o B2 mam zamiar odwiedzic znajoma w usa poznalysmy sie przez internet i zaprosila mnie w odwiedziny utrzymujemy znajomosc juz od roku i jest moja przyjaciolka,mieszkam w uk juz 7 lat pracuje w tej samej firmie od 4,jestem mezatka od 2 lat moj maz jest w uk mieszkamy razem i pracujemy w jednej firmie,nie mam innej rodziny w uk,wynajmuje flat, place podatki ,odkladam kase ,wypelnilam wszystkie potrzebne dokumenty i mam spotkanie jak juz wspomnialam w poniedzialek ;/nerwy mnie zjadaja bo chciala bym sie wybrac do usa zobaczyc jak to wyglada,nadmienie ze moj maz ze mna nie pojedzie,ahh oraz wypelnilam wniosek w loterii na zielona karte ;/ obawiam sie ze wlasnie z tego wzgledu mogla bym nie otrzymac wizy :( w sumie wypelnilam to tak sobie myslac raczej ze bede mogla sobie tam pojechac kiedy chce nie koniecznie mieszkac w usa .... no i teraz czytalam tu na forum ze to moze byc problem ;/ zastanawiam sie tylko czy oni beda mieli to juz w systemie i jak do tego podejda,wypełnilam jakis miesiac temu...prosze napiszcie co o tym myslicie wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lara1 co jest wazne to jak umiesz jezyk angielski,przygotuj sie na pytania dlaczego maz nie leci.co chcesz tam robic

znalazlas o loterii ale nie czytalas innych odpowiedzi a szkoda bo bys wiedzial ze ludzie nie wysylali zgloszenia na loterie a maja problemy z dostaniem wizy

a Ci co wyslali zgloszenie,poszli 1 raz po wize dostali ja bez przeszkod..Masz dobrze wypasc na rozmowie i leciec turystycznie,taki tez czas wpisz aby wyszlo ze bedziesz jako turystka.

Co do loterii i GC to szkoda ze nie wiedzialas tego,nie wiesz i nikt tutaj nie napisal tego

GC nie bylo,nie jest i nie bedzie wiza turystyczna,GC sluzy do mieszkania i zycia w USA a nie latania sobie jak turystka..chyba to wiedzialas czy tez nie

jesli nie to teraz wiesz.i radze to zapamietac sobie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odowiedz ,co do meza to nie leci bo jak stwierdzil nie bedzie siedzial z babami i woli w tym czasie jechac do polski,no i jest problem z jego urlopem bo i tak by nie dostal na 3 tygodie ,a ja jak juz mam tam poleciec to nie chce na tydzien tylko ;/ co mam zamiar tam robic hmm chiala bym isc na polowanie,zrobic duzo zdjec fotografia to moje hobby nie wiem co jeszcze mogla bym powiedziec zeby ich przekonac ogolnie mam zamiar spedzic leniwe wakacje :) no i zakupy oczywiscie :) o ile dostane ta wize

ah no i mam problem nadal nie wiem gdzie zostawic telefon w londynie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...