Skocz do zawartości

Jaką Wizę Wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowa, znalazlam te forum i zaciekawilo mnie oraz pomyslalam ze ktos mi napewno tu pomoze. Chce leciec do USA do mojego chlopaka który jest polakiem ale ma obywatelstwo. Mam 22 lata mam srednie wyksztalcenie, nie mam pracy (legalnej) ale bardzo chce do niiego wyjechac . Czy ma to sens zeby wyjezdzac na wizie turystycznej , stresowac sie przed konsulem i klamac czy poprostu zaryzykowac i powiedziec cala prawde i wybrac jakis inny rodzaj wizy ? Bardzo zalezy mi na tym wyjezdzie bo na wize narzeczenska troche za szybko bo jeszcze slubu nie planujemy :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za cenne wskazówki i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to moze byc wiza studencka ale tutaj potrzebna jest kasa na nauke.

A co do wizy turystycznej to co zamierzasz tam robic ,jak dlugo byc?

ale co chcesz mowic,jaka prawde>?ze chcesz jechac i zostac czy tez wyjazd jako turystka i wracasz do Polski.

za duzego nie masz wyboru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz o tym ze na rozmowie o wize turystyczna nalezy pokazac ze tego nie zrobisz i jak sama mowisz mozesz sie stresowac.

Co do studenckiej to tak samo nalezy to pokazac oraz wczasie legalizacji pobytu nalezy pokazac ze takiego zamiaru nie mialas.Ze do tego posluzyla Ci wiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mozesz mowic co chcesz ale jak kto bedzie odebrane to inna sprawa

na wizie turystycznej jak dobrze bedzie mozesz byc 6 miesiecy max a potem przedluzenie pobytu jak wyjdzie

przy wizie studenckiej mozesz ten pobyt miec dluzszy .Ale tutaj musisz miec kase na nauke .

poczytaj troche forum ,strone Ambasady USA i zobaczysz jak mozesz taka wize otrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba spelniac jakies szczegolne warunki dotyczace tej wizy K-1 ?. Dziekuje serdecznie za odpowiedzi.

Spotkac sie osobiscie przez ostatnie 2 lata i byc w stanie udowodnic bycie narzeczona. Po wjezdzie na K-1 masz 90 dni na wjezdzie slubu. Nie ma legalnej metody wjazdu do US zeby "przebywac" ze swoim chlopakiem, wjezdzajac na turystycznej z zamiarem zostania (zakladajac ze w ogole ja dostaniesz) popelniasz przestepstwo imigracyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...