Skocz do zawartości

Spora Zagwozdka


tutol007

Rekomendowane odpowiedzi

to ty źle zrozumiałeś co napisałem. Napisałem że nie chce brać kredytu na auto tylko czy na danej wizie można kupować auta, brać kredyty itp. Nie mam błędnego wyobrażenia o USA znam + i - jak wszędzie.

Ale chyba wiem jak to załatwie, wyjadę do Angli aby dopracowac angielski do perfekcji, trochę odłożyć funtów jakieś 20tyś zł żeby był jakiś start tam bo 10tyś zł słyszałem że na 3 tyg ledwo starcza. Mam znajomych mieszkając w UK jak i US złoże wniosek o wizę itp. Jeszcze będe nad tym myślał ale pierw wyjade do angli aby zarobić,nauczyć się jezyka. Jak się uda to pójdę na studia inżyniera samochodowego w Anglii i pomyślimy :) Może i głupi plan ale czytam bardzo dużo na tym forum jak i na innych i wyciągam wnioski ludzi myślacych tak samo jak ja na początku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalatwiaj. Powodzenia... Btw - skladac wniosek o wize to sobie mozesz... Wniosek o wize pracownicza sklada pracodawca - to tak przy okazji - ale na pewno to wiesz bo nie masz blednego wyobrazenia... Moze jak dorosniesz troche to zalapiesz o czym pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna bardzo ważna sprawa, czy to prawda że lepiej nie chorować w USA, oglądałem bloga jednego z polaków, tam za badania profilaktyczne jego żony musieliby zapłacić około 3 tysięcy $. Trochę lipa bo skąd brać pieniążki na takie sprawy. Czy rzeczywiście tak jest ?

To jest prawda.W Usa lepiej nie chorowac.Nawet z ubezpieczeniem koszty za opieke medyczna sa b wysokie.3 tysiace to i tak nieduzo.

Zycze powodzenia w planach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada starszej koleżanki :) zanim przyjdzie nam do głowy aby wyemigrować należy jak najwiecej informacji zdobyć na temat danego kraju. I nie zaczynajmy od chęci zmiany gospodarza. Pamiętajmy, że nawet po latach jesteśmy tam w gościach i należy się zachwać porzadnie i przyjąć obowiązujące tam zasady z pokorą nawet gdy nie do końca sie z nimi zgadzamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...