Skocz do zawartości

Wycieczka Do Ny


olivier85

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisał Danny Boy hotel ma fantastyczna lokalizacje no jak za 110 usd bez łazienki to wydaje sie byc drogo no ale to manhattan i tu realia sa inne wiec to moze byc niezły deal, opinie tez ma w miare dobre. generalnie lokalizacja hotelu to najwazniejsza rzecz w NY. Czasami tak jak pisał kolega w NYC mozna miec hotel za 200usd w samym centrum a bedzie to śmierdząca ruina...

Ja do waszyngtonu pojechałem jakims autobusem z centrum manhattanu nie pamietam jakim. koszt to był chyba 10 usd oczywiscie wczesniej rezerowałem...

sam NYC to na tydzien za mało a co dopiero washington...

Generalnie dla mnie waszyngton straszne miasto, - miasto urzedników, betonu, i budynków wielkosci chyba całej warszawy. Generalnie cały waszyngton wyglada tak jak aleje ujazdowskie w wawie tylko bez płotów....to jest governmental city i jak tam pojedziesz to po tym całym wibrującym NYC możesz dostać doła chociaż NYC jest miastem typu love it or hate it więc waszyngton moze Ci sie spodobac jak NYC nie podpasuje.

Świetną rzeczą jest w DC są właśnie darmowe muzea, i ceny hoteli. W DC polecam hotel Hyatt Arlington 4* on jest w Wirgini ale za rzeka jest juz inny stan ale to nadal jakby Waszyngton, 3 minuty od metra i 4 stacje od centrum Waszyngtonu. Cena pokoju to 85USD tak tak tylko tyle a pokój miałem wielkosci boiska do piłki nożnej a łazienkę wielkości boiska do koszykówki chyba. W NYC za ta cene to masz dziurę niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...