Skocz do zawartości

Wycieczka Do Ny


olivier85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jaki koszt... to na pewno już przeczytałeś na stronach ambasady.

Czy łatwo ją dostać. Ja uważam, że łatwo, bo nie miałam z tym żadnych problemów, ale jak poczytasz forum, to zobaczysz, że nie do końca łatwo.

Jak masz sprecyzowany plan wyjazdu, nigdy wcześniej wizy nie przesiedziałeś, to się staraj. Nie masz nic do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cię potrącić samochód, możesz się potknąć i przewrócić, ktoś cię może napaść, ktoś może wylać na ciebie kawę, metro się może zepsuć i udusisz się w wagonie, zaatakują kosmici, Iran wypowie w końcu wojnę USA i akurat zrzucą bombę na NYC (to tak na szybko).

Przypuszczam, że jeszcze kilka innych rzeczy może się człowiekowi przytrafić w Nowym Jorku (i pewnie nie tylko), ale tak na szybko nic mi nie przychodzi do głowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cię potrącić samochód (...)

Czy ja wiem, czy to takie znowu nieszczescie...od tego mozna tez sie wzbogacic ;) Moja sasiadka kupila sobie niedawno 3 bedroom, bo ja potracil samochod na Manhattanie i miala noge zlamana.

No a jak Ciebie potraci samochodem ktos znany, jak naprzyklad Linsday Lochan, zlamiesz w wyniku wypadku noge i sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia, to mozna wrecz zacierac rece ze szczescia;) http://poszkole.pl/news,Lindsay_Lohan_potracila_przechodnia_i_uciekla,215621,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby swobodnie mozna bylo chodzic a nie sie rozgladac czy cos mi moze grozic. Wiadomo w grudniu juz sie ciemno robi w miare wczesnie.

Jaki hotel mi mozecie polecic ? na booking.com jest tego sporo. Ja szukam czegos taniego i w miare ok, najlepiej pojedynczy pokoj. Chociaz wieloosobowy moze tez byc (choc nigdy nie spalem). W jakich okolicach szukac hotelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...