Skocz do zawartości

Tani Bilet Do Newark( Ostatetcznie Do Ny)


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

Poszukuje w miarę taniego lotu do USA konkretnie do Newark

(jeżeli to jakaś różnica może być również do Nowego Jorku lecz bardziej mi zależy na tym Newark)

Termin to:

wylot 10 lipca powrót 3 września

Wylot może być z Warszawy albo Gdańska

Proszę bardzo o pomoc, jest to mój pierwszy taki ważny lot i w ogóle nie wiem, od czego mam zacząć.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tego akurat nie wiedzialem...

To nie zmiania faktu ze czekam na jakie spropozycje bo poprostu jestem ciekaw czy juz zdecydowac sie na LOT czy cos kombinowac.

Jest to w sumie moj pierwszy taki lot i wole sobie wszystko sprawdzic co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolosek2 i jak poszukiwania ?? Faktycznie jeśli nie wiesz od czego zacząc to popatrz po tych wyszukiwarkach, ja tez nie wiedziałam od czego zacząc i jako ze lece pierwszy raz do usa to wolałam bezposrednio i tu rzeczywiscie do wyboru masz tylko LOT . Jeśli nie zalezy ci na kasie to mozesz kupic ale sam zobaczysz ze wychodzi dosc drogo w porównaniu do innych lini. Wejdź na strone Lufthansy albo Air France. Ja akurat ostatecznie kupiłam tam bo wyszło duzo taniej niz w LOCIE a jest nas sporo osób wiec robi różnice w cenie. A jak bedzie to zobaczymy. Mysle ze lata tyle ludzi z przesiadka to i my damy rade. Czasem pare dni róznicy robi różnice w cenie, wiec jak nie masz sztywnych terminów to mozesz pokombinowac. Wczesniej sam musisz porównac na wyszukiwarkach jak sie to kształtuje a jest ich sporo wiec mozesz porównac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...