Skocz do zawartości

Dv-2013 Najpierw Zostałem Wylosowany A Teraz Już Nie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli ktoś poprawnie wpisał numer zgłoszenia to system będzie wymagał dodatkowych danych takich jak nazwisko i rok urodzenia. Nie można przez pomyłkę wpisać swojego numeru i roku urodzenia np męża bądź nazwisko panieńskie matki/bądź nie wpisać swojego nazwiska jeśli było podawane przy rejestracji - ponieważ system od razu zgłosi że dane są niepoprawne.

Znając życie post_scriptum nic nie wywalczy (nikt nie przyzna się do pojedynczego błędu - chyba że mieli takich zgłoszeń więcej??), ale może uzyska dla Forum jakieś bliższe informacje odnośnie loterii (np. wylosowano tylko 50 tys więc niech Pan sprawdza 1szego października/co 10 dni etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ #20

raczej wątpię - zaniżona szansa na wygraną (zaniżona, bo obliczona według obecnie dostępnych niedokładnych i zawyżonych danych) wynosi 1 do 71, a na forum ogólnie się to mniej-więcej potwierdza. Raczej powiedziałbym, że w stosunku do szans na forum jest dużo zwycięzców. Ale z drugiej strony nie wszyscy przegrańcy (no offence) się pochwalili porażką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum. Jestem jedną z osób która wylosowała. Wiele razy sprawdzałem swoją wygraną i za każdym razem otwierała się poprawnie.

Wszystko możliwe że system komputerowy miał jakiś problem. Proszę spróbować otworzyć ten link w innej przeglądarce lub na innym komputerze. Poza tym sprawdzaj co jakiś czas, być może coś się naprawi i będzie wszystko OK!. Jeszcze raz wypisz prawidłowo numer, następnie jeśli się nie mylę to wystarczy samo nazwysko dużymi literami , jedynie rok urodzenia i kod z obrazk także dużymi literami. Przynajmniej ja tak wpisywałem i było OK. Jeżeli nie to tak jak wyżej opisywano że każdy problem należe zgłosić do Kentaky. Przynajmniej zachowaj pierszyn numer, który otrzymałeś przy rejestracji. Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...