Skocz do zawartości

Dv-2013 Najpierw Zostałem Wylosowany A Teraz Już Nie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, jak w tytule tematu

dziś sprawdzałem moją decyzję odnośnie Dv-2013

koło godziny 14 po zalogowaniu na konto wyświetliło się, iż zostałem zaakceptowany do dalszego procesu losowanie Zielonej Karty. Gdy po około godzinie chciałem ponownie to sprawdzić (szok i w ogóle lekkie niedowierzanie) początkowo miałem problemy z zalogowaniem a gdy mi się już to udało wyświetlił się komunikat, iż jednak nie zostałęm przyjęty na dalszy proces losowanie Zielonej Karty ;/

WTF...? Czy komuś już się coś podobnego zdarzyło? Błąd systemu czy co? Aktualnie nadal wyświetla się iż nie zostałem przyjęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@ilya_ - jestem facetem :) wczoraj sprawdzałęm trzy decyzje odnośnie DV, swoją, siostry i mamy. One we dwie miały, że nie dostały się, ja sprawdzałem siebie ostatniego i miałem info że dostałem się

Niestety, teraz cały czas widnieje wiadomość, że nie zostałem zaakceptowany :(

dziwi mnie tylko fakt czemu taka sytuacja miała miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do Centrum wizowego ,do Ambasady USA jesli takie cos mialo miejsce..szkoda ze nie masz tego w pdf lub wydrukowanego.

ladymillion napisz tutaj jak bylo z Toba ..a nie wysylaj mi raportow bo i tak do Ciebie nie moge nic wyslac bo masz nie aktywna skrzynke pocztowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ilya_ - jestem facetem :) wczoraj sprawdzałęm trzy decyzje odnośnie DV, swoją, siostry i mamy. One we dwie miały, że nie dostały się, ja sprawdzałem siebie ostatniego i miałem info że dostałem się

Niestety, teraz cały czas widnieje wiadomość, że nie zostałem zaakceptowany :(

dziwi mnie tylko fakt czemu taka sytuacja miała miejsce?

@post_scriptum, a zrobiłeś chociaż screen, żeby mieć jakiś dowód na to, że tak było? Bo jeśli nie to nie sądzę, żeby interwencja gdziekolwiek coś dała, oni zapewne będą się sugerować informacją jaką w tej chwili wyświetla ci system, ale spróbować zawsze możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wymazać cache przeglądarki, może to coś pomoże. Ale zanim to zrobisz może strona się gdzieś zapisała na dysku. Nie zapisałes swojego case number? Bo tak po ludzku byłoby to po prostu świństwo co się stało. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...