Skocz do zawartości

Grzesluk


grzesluk

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam takie pytanko sprawdzilem losowanie gc no i niestety nie udalo sie ps czy móglby mi ktos przetlumaczyc ponizszy tekst

''Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below ''.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie zostales wylosowany oraz ze nalezy trzymac swoj numer do 1 pazdziernika bo wtedy moze wiecej osob wylosuja,masz nawet o tym temat na forum,poczytaj go.

ps a jak Ty sobie poradzisz w USA bez znajomosci jezyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam takie pytanko sprawdzilem losowanie gc no i niestety nie udalo sie ps czy móglby mi ktos przetlumaczyc ponizszy tekst

''Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below ''.

Dzieki

jesli WOGÓLE nie ogarniasz angielskiego to mozesz korzystac z tego

http://translate.google.pl/

tłumaczy trzy po trzy, ale mniej wiecej zawsze dojdziesz o co chodzi w tym czy innym tekście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...