Skocz do zawartości

Pytanie


Paula1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dziekuje bardzo za odpowiedz hmm mam nadzieje ze nie bedzie problemu dlaego ze nic nie zglosilismy w dniu slubu czyli bedziemy musieli cos przy odborze zalatwic

Przy odbiorze czego ? Marriage certificate ? Absolutnie nie, dostaniecie dokument do ręki. Po prostu zacznij używać nowego nazwiska i na nie wyślij dokumenty AoS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie ciekawe, bo ja na 100% byłam pytana przez notariusza czy zmieniam nazwisko... ale na marriage certificate nie mam żadnej adnotacji i nie dostałam też żadnego papierka, który poświadczałby, że od dnia ślubu nazywam się tak, jak mąż. Tak jak pisze kzielu, po ślubie po prostu zaczęłam używać nowego nazwiska i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, co wysyłacie, wcześniej kserujcie i trzymajcie w teczce. O ile dobrze pamiętam jakieś NOA było po drodze potrzebne, ale które - dokładnie nie wiem, za dużo tego wszystkiego było. Tak czy siak naprawdę warto trzymać wszystko, co się wysyła - tym bardziej, że później w tych wszystkich formularzach wpisuje się wielokrotnie te same informacje. Jak masz archiwum, to tylko przepiszesz i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke przeraza mnie fakt tego wszystkiego wczesniej muj maz juz teraz zalatwial to wszystko przez adwokata i niewiem czy teraz by bylo lepiej zeby tez ktos sie tym zajol.niewiem czy samemu podolamy temu.moze ktos cos mi powie co ma juz za soba to cala procedure ?dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...