Skocz do zawartości

Zielona Karta - Spotkanie W Ambasadzie. Co Potem?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Bilet kupisz sobie jak juz dostaniesz zielona kartę. btw. termin rozmowy na kiedy?

Rozmowe mam na 25.06. Teraz walcze z badaniami. Wyjazd do Krakowa, przeswietlenia, bla bla bla :) Wiem, ze tak nie powinienem robic, no ale cena biletu nie ukrywam jest dla mnie wazna. Zblizaja sie wakacje, ceny urosna... Uch. Ale dzieki za rade. :)

byl podobny temat tutaj a wiec nie ktorzy ida do dentysty,robia badania medyczne..

reguluja sprawe z podatkami i innym urzedami..

To tez racja. O tym jeszcze nie myslalem. Prawie...

Witam! jestem tu w związku z poszukiwaniem informacji o GC,wiec od razu pytanie do Ciebie:) już masz termin wyznaczony w Ambasadzie>??? znaczy sie juz????? to bardzo szybko!!! tak mi sie wydaje! to chyba dokumanty na drugi dzien wysyłałes??

Ja śledzę rózne wątki na forum w związku z GC,dlatego się zdziwiłam,że tak szybko! Gratuluję tak w ogóle:)

Witaj. Ja sie ubiegalem o gc poza konkursem. Tak wyszlo, ze Milosc spotkalem na wakacjach kilka lat temu. Okazalo sie, ze moja juz Zona mieszka na codzien w USA i postanowilismy, ze i ja tez tam pojade. Ale kolorowo wcale nie bylo. Bo moja batalia skonczy sie (Daj Boze) juz w czerwcu. A staramy sie juz od lipca 2011. I uwierz mi, ze jesli chodzi o wszelkie dokumenty to dzialalismy ekspresowo. Biurokracja, to najwieksza przeszkoda w tym wszystkim... Ale wierze w Szczesliwy koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...