Skocz do zawartości

Wyjazd Do Warszawy Na Rozmowe


pacio177

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jutro jade do Warszawy na rozmowe w sprawie pracy na wizie H2.Nigdy nie byłem w Warszawie i czy mogłby mi ktos powiedziec jak dostac sie z dworca autpbusowego Metro Wilanowska , na stacje metra Świętokrzyska ? Oczywiscie wiem ze to mam zrobic metrem ale czy mogły mi ktos powiedziec jaką linią , czy numerem itp :P i jeszcze drugie pytanko , czy w poblizu Stacji Wilanowska , jest jakis bar czy pub w którym mogłbym oglądnąc jutro finał Ligi mistrzów ?:) bo rozmowe skoncze gdzie po 20 a autobus powrotny mam po 23 i akurat mogłbym sobie meczyk oglądnąc a tez głupio byłoby siedziec gdzies na ławce i czekać 3 godziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najbliżej podjedzie tramwaj 10. Przystanek jest zaraz po drugiej stronie miejsca gdzie wysiądziesz z Polskiego-busa. Ja tak jechałem 1 miesiąc temu. Tramwajem jedzie się 9 przystanków i wysiada na placu konstytucji chyba. Stamtąd to już tylko kilka minut na pieszo. Sprawdz sobie na stronie jakdojade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskim busem jedziesz widze :D

w Warszawie jest 1 linia metra wiec nie bedzie problemu ,jaki numer ;)

bar podobno jest ale czy tam jest tv to nie wiem..

No , muszę przetestować :D co prawda w 2 strony łaćznie 70 zł , mozliwe ze PKP dla studenta byłoby taniej ale co tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jutro jade do Warszawy na rozmowe w sprawie pracy na wizie H2.Nigdy nie byłem w Warszawie i czy mogłby mi ktos powiedziec jak dostac sie z dworca autpbusowego Metro Wilanowska , na stacje metra Świętokrzyska ? Oczywiscie wiem ze to mam zrobic metrem ale czy mogły mi ktos powiedziec jaką linią , czy numerem itp :P i jeszcze drugie pytanko , czy w poblizu Stacji Wilanowska , jest jakis bar czy pub w którym mogłbym oglądnąc jutro finał Ligi mistrzów ? :) bo rozmowe skoncze gdzie po 20 a autobus powrotny mam po 23 i akurat mogłbym sobie meczyk oglądnąc a tez głupio byłoby siedziec gdzies na ławce i czekać 3 godziny :D

warszawa to nie nowy jork

jest 1 linia metra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...