Jump to content

Paszport Kończy Się....


Recommended Posts

co do paszportu to nie ..

czytales chyba strone Ambasady USA co tam pisze

ze nawet Cie moga wpuscic na teren USA jak masz wazny paszport i 1 miesiac ale wtedy pobyt dostaniesz na max 1 miesiac :)

Link to comment
Share on other sites

Ważny paszport

Paszport powinien być ważny 6 miesięcy ponad planowany pobyt w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli ważność paszportu jest krótsza niż 6 miesięcy, wiza może być wydana, jednak zezwolenie na pobyt w USA zostanie ograniczone do daty ważności paszportu.

Jeżeli paszport stracił ważność wcześniej niż posiadana w nim wiza, mogą Państwo nadal podróżować do Stanów Zjednoczonych na jej podstawie, o ile nie została ona zniszczona lub anulowana. W takim przypadku należy podróżować z dwoma paszportami - starym z ważną wizą oraz nowym.

zrodlo:

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html#paszport

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich,

mialbym podobne pytanie, a wiec mam wize w starym paszporcie (nie przedziurkowana) na ktorej bylem w usa w 2010 roku. Wiza jest na M pobytow i wazna do 2020. Planuje leciec w wtorek ponowie musze gdzies to zglosic?? Cos wypelnic?? Czy moge poprostu leciec wypelnic ten formularz w samolocie i tyle (I-94)?? Przypuszczam ze wpisuje nr nowgo paszportu do APIS i do I-94 ?? Dziekuje za pomoc z gory.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...