Skocz do zawartości

Czy Ktos Z Was Przesuwal Termin Biometrics?


Emilka80

Rekomendowane odpowiedzi

No i sytucja zmusila mnie do zrobienia czegos, czego wolalabym uniknac. Jestem w 30 tygodniu ciazy i wlasnie mnie wypisali ze szpitala, bo mi sie syn za wczesnie zaczal sie na swiat pchac. Sytuacja jest opanowana ale mam bezwgledny nakaz lezenia. Termin na biometrics mam wyznaczony na przyszla srode. Wiaze sie to dla mnie z 2 godzinna jazda samochodem i Bog wie jak dlugim staniem w kolejce. Nie chce ryzykowac przez najblisze 4-6 tygodni, wiec mysle o przesunieciu terminu.

!ha biometrics dotyczy removing conditions.

Ma ktos jakies doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie musze odgrzebac to wezwanie, tylko teraz dlugi weekend, wiec za wiele nie zwojuje. @kzielu - co masz na mysli przez walk-in. Jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc ze mozna sobie tak wpasc i powiedziec zeby mi odciski wzieli i fotke strzelili. Poza tym nie planowalam wizyty w szpitalu. Wszystko bylo do tej pory w porzadku i tak mialo byc do konca ciazy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie musze odgrzebac to wezwanie, tylko teraz dlugi weekend, wiec za wiele nie zwojuje. @kzielu - co masz na mysli przez walk-in. Jakos nie bardzo chce mi sie wierzyc ze mozna sobie tak wpasc i powiedziec zeby mi odciski wzieli i fotke strzelili. Poza tym nie planowalam wizyty w szpitalu. Wszystko bylo do tej pory w porzadku i tak mialo byc do konca ciazy....

Oczywiście że można - ja tak zrobiłem 3 tygodnie przed terminem bez absolutnie żadnego powodu (poza tym że chciałem to zrobić jak najszybciej co by przyspieszyć proces - nie wiem czy przyspieszył ale mój AoS trwał dokładnie 2 miesiące) - musisz mieć oczywiście wezwanie żeby Cie wpuścili do budynku...

Lochraven - zależy od placówki, ale w Cinci wszystko odbywa się w Federal Plaza, w środku jest pusto i miła kobieta pobiera odciski - nie ma w ogóle pytać o termin ani żadnych kierowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby czlowiek wiedzial ze upadnie to by usiadl.... gdybym wiedziala ze tak mozna to bym probowala. Teraz juz po ptokach... tu na florydzie nie jest tak milo w tych urzedach. Sa wiecznie tlumy, srednio uprzejmi urzednicy. Szkoda gadac I nie ma co gdybac teraz, tylko musze sie skupic na tym zeby termin przesunac, bo zdrowie mojego dziecka dla mnie teraz jest najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można - ja tak zrobiłem 3 tygodnie przed terminem bez absolutnie żadnego powodu (poza tym że chciałem to zrobić jak najszybciej co by przyspieszyć proces - nie wiem czy przyspieszył ale mój AoS trwał dokładnie 2 miesiące) - musisz mieć oczywiście wezwanie żeby Cie wpuścili do budynku...

Lochraven - zależy od placówki, ale w Cinci wszystko odbywa się w Federal Plaza, w środku jest pusto i miła kobieta pobiera odciski - nie ma w ogóle pytać o termin ani żadnych kierowników...

No tak, ja robiłem biometrics w Elizabeth a tam jest wiecznie kocioł jak w Wal-Marcie przed świętami, więc trzeba mieć powód z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...