Skocz do zawartości

Przerwy Między Ponownymi Wylotami Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam takie pytanie...

Może były gdzieś udzielone już odpowiedzi na ten temat tylko ja nie potrafie ich odszukac poniewaz jestem tutaj nowa a jest to dla mnie bardzo ważne

6 IX 2011 wyjechałam do USA na wizie turystycznej miałam kupiony bilet do 5 XI 2011 ale dostałam wlot na 6 miesiecy i na tyle zostałam. Wróciłam do Polski 1 marca br. teraz w lipcu znów chciałabym polecieć. Czy jest szansa ze mnie wpuszczą ponownie?

Czy ktos moze mi dać jakąś rade bardzo mi zalezy zeby sie tam dostac...

Prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chodzi oto ze ja chce lecieć do mojego faceta. Zaproszenie dostalam od jego taty. On jest obywatelem USA. A bilet chce kupic tak na dwa miesiące żeby im powiedziec na lotnisku że to tylko na wakacje. I że od pażdziernika wracam na studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawdę nie masz takich planów.

A zaproszenie nie jest do niczego potrzebne. Zwłaszcza, że nie idziesz na rozmowę do ambasady/konsulatu.

Ty masz pokazać, że jest coś co Cię trzyma w Polsce, bo póki co to większość czasu ostatnio spędziłaś w Stanach.

Ale z drugiej strony wcale mogą Cię wcale o to nie pytać.

Choć mają dane, że wróciłaś do Polski cztery miesiące temu po półrocznym pobycie w Stanach i to może się wydać podejrzane. Ale wcale nie musi.

Ciężko powiedzieć, jak podejdzie do Twoich wyjazdów urzędnik na lotnisku w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betka nie zupelnia masz to wyjasnione

jak podejdziesz do rozmowy jak tutaj na forum to Cie odeslac a dlaczego?piszesz o wize turystycznej w dziale emigracja a wiesz czym to sie moze skonczyc,

kolejna sprawa to co teraz wezmiesz jak bedziesz leciec,bedzie swiadczylo ze robilas nielegalnie,jak lecialas tyle do USA to co wtedy robilas w Polsce,latwo dojsc po formularzu co sie wpisalo-ze sie uczylo,pracowalo a jak tak to dlaczego bylas w USA 6 miesiecy ?

a moze tak byc ze znow dostaniesz pozwolenie na kolejne 6 miesiecy ale czy tyle znow bedziesz w USA czy tez te 2 miesiace..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6

Nie wiem gdzie mam sie z tym udac. Chce tam poleciec na wakacje. Myslalam zeby wyleciec w lipcu a wrócić tak poczatkiem września albo po połowie. Ja nie zamierzam tam zostać ponad wize. Nie chce tam być nielegalnie. Tym bardziej ze nie znam na tyle jezyka zeby wszystko zrozumiec o co sie mnie zapytaja i odpowiedziec im na wszystkie pytania. Czyli piszesz mi ze żle skierowałam swoje pytanie? To napisz mi gdzie mam je skierować.

Pop-rostu chciałąbym spędzić wakacje z chłopakiem. To wszystko. Jak tam byłam wcześniej to nie pracowałam mieszkałam z nim i on mnie utrzymywał.

I jak pisałam w formularzu to też nic nie skłamałam. Wszystko było prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co bylo prawda w formularzu-ze nie pracujesz-nie uczysz sie,lecisz na 6 miesiecy ,,tak wpisalas starajac sie o wize turystyczna czy cos innego,...

Problem nie jest w znajomosci jezyka a w tym co bedziesz musiala wrazie czego podpisac...poczytaj dobrze forum,masz tyle czasu ze zobaczysz jak moze byc na rozmowie ..

Np taka 2 rozmowa jak wyglada

http://forum.usa.info.pl/topic/18669-secondary-inspection/

kierowac masz pytania w sprawie wiz ,wjazdow do odpowiednich dzialow jak wizy nie imigracyjne,wiza turystyczna..juz masz temat przeniesiony do odpowiedniego dzialu.jak sama juz widzisz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...