Skocz do zawartości

Przerwy Między Ponownymi Wylotami Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

witam was wszystkich tym razem juz z USA:)

moge smialo stwierdzic ze na lotnisku JFK nie bylo nawet najmniejszych problemow urzedniczka pytala tylko po co i do kogo i czy rodzina na mnie czeka:) bezpytan na ile wstawila mi wize do stycznia 2013! :) ale tak latwo nie bylo w amsterdamie jak mialam przesiadke ponownie przechodzilam odprawe urzednik brak kazdego na krotka rozmowe na bok ( dla mnie to byla wiecznosc i milion pytan!) zadawal pytania zaczynajac od tych do kogo, po co, na ile co robie w pl czy bede pracowac, kto kupil nbilet kto placil, kto rezerwowal, kto mnie odbierzez z lotniska, czy mam kase, czy wujek zarabia duzo , gdzie pracuje czy mnie utrzyma, czy bedzie czekal na lotnisku, czy mam prezenty jakies i czy trzymalam moja podreczna torbe caly czas przy sobie, i czy mam wydrukowane wiadomosci jakie dostalam na @ z potwierdzeniem biletu i powrotny musialam mu pokazac. i czy juz bylam i co bede zwiedzac, gdzie mam znajomych itp, bylo ciezko ale dalam rade! pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

6 IX 2011 wyjechałam do USA na wizie turystycznej miałam kupiony bilet do 5 XI 2011 ale dostałam wlot na 6 miesiecy i na tyle zostałam. Wróciłam do Polski 1 marca br.

Chodzi oto ze ja chce lecieć do mojego faceta. Zaproszenie dostalam od jego taty. On jest obywatelem USA. A bilet chce kupic tak na dwa miesiące żeby im powiedziec na lotnisku że to tylko na wakacje. I że od pażdziernika wracam na studia.

witam was wszystkich tym razem juz z USA:)

moge smialo stwierdzic ze na lotnisku JFK nie bylo nawet najmniejszych problemow urzedniczka pytala tylko po co i do kogo i czy rodzina na mnie czeka:) bezpytan na ile wstawila mi wize do stycznia 2013!

czekamy w takim razie na posta w pazdzierniku juz z Polski :) milego pobytu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialas problemow na JFK bo juz mialas pytania w Amsterdamie .

To nie do końca tak. Interview w Amsterdamie to nie jest US-VISIT pre-clearance. To jest specjalnie wyszkolona załoga przewoźnika amerykańskiego (np. United Airlines), która przepytuje i ew. decyduje o niewpuszczeniu na pokład.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...