Skocz do zawartości

Zezwolenie Na Pobyt - Czy Musze Wracac Do Polski?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

panie kig, może jeszcze jakies rady na temat jaka szkole powinienem skonczyc? jaki kierunek wybrać? Skonczylem anglistyke i mam kaprys jechać i skosztować trochę praktyki. Skoro jest możliwe przedłużanie, to jakie to kombinowanie? Druga rzecz, wykraczasz poza temat, mało mnie obchodzi Twoja prywatna opinia więc albo pisz na temat albo wskocz na inny topic. Starając się o wize, powiedziałem konsulowi dokładnie to samo, jade upłynnic język...dostałem od ręki za 1-szym podejściem i konsul nie uznał mnie za kombinatora...a Ty uznajesz? śmiech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedziałeś, że jak długo chcesz upłynniać ten język?

Dlaczego pytam - bo zalecane jest być w Stanach tyle, ile deklarowało się przy staraniu o wizę.

Po prostu, żeby sobie nie zaszkodzić przy kolejnych wyjazdach.

Poza tym - co już mówiłam - przebywanie turystycznie w innym kraju przez 6 miesięcy (lub dłużej) wygląda conajmniej dziwnie, bo każdy ma w swoim kraju jakieś obowiązki (szkoła, praca), do których (teoretycznie) musi wrócić, no i kogo stać na takie długie wakacje?

Ale to Twój wybór. Zrobisz co i jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ludziska za bardzo oceniacie wszystkich ! czy tu na prawde o to chodzi na tym forum? chlopak zadal pytanie. Liczy na konkrety.

Khamman ja bylam na turystycznej 6 miesiecy, probowalam przedluzyc, dostalam odmowe. Choc znam 2 osoby ktore dostaly przedluzenie po 2 razy !! kazde 6 miesieczne !!Fakty bylo to 5 lat temu, mysle zapewne ze teraz nie jest tak latwo.

Jak napisala Joanna30 w momencie odmowy kazdy dzien od wygasniecia Twojej wizy liczy sie jako nielegalny pobyt. Nie ma co sobie robic w papiery jesli chcesz tam podrozowac w przyszlosci.

Przed jakimkolwiek krokiem przewertuj forum. Znajdziesz duzo cennych informacji.Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uplynnic jezyk... Heh. Ciekawe czy powiedziales konsulowi ze bedziesz go chcial uplynniac przez 6 m-cy a potem zaraz pobyt przedluzac aby uplynniac go dalej. Po takiej informacji raczej nie dostalbys tej wizy.

Ale ty przeciez myslisz, ze ludzie sa zlosliwi bo daje ci takie a nie inne rady.

Zycze powodzenia i jedz uplynniac sobie jezyk na jak dlugo chcesz, nawet nielegalnie , bo to wkoncu twoje zycie i nie chcesz sluchac prywatych opinii czy rad innych osob.

Z mojej strony temat skonczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...