Skocz do zawartości

Zezwolenie Na Pobyt - Czy Musze Wracac Do Polski?


Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz kiedys wleciec w krotkim okresie czasu to daruj sobie przedluzenie pobytu

chyba ze trafisz na urzednika co do Ciebie nie bedzie miec ale zadnego pod czas Twojego wlotu ponownego ale tutaj roznie moze byc

kolejna sprawa masz dobre argumenty,znasz sie na tym aby dobrze wyszlo z przdluzeniem pobytu..znasz dobrego adwokata,kogos kto sie tym zamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie widziałam,że tak szybko dostanę odp. Dziękuję :)

Odpowiadając na pytanie- jeśli uda mi się zostać teraz dłużej, to nie planuję szybko kolejnego wjazdu ("szybko" w rozumieniu roku, dwóch).

Czy dobrym argumentem jest fakt, że przebywam u ojca,którego nie widziałam od kilkunastu lat? Mam tu też sporą część rodziny,której nie widziałm od 10 lat (siostry,brat ojca, kuzynostwo,babcia).

Będę wdzięczna za wszelkie możliwe podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, że odp jest wiele, pytam o te które mogą stać się ważnym argumentem. Poza tym,że chce się z nimi zobaczyc, spędzic razem świeta, oczywiscie chce zwiedzic kilka miejsc. Dodatkowo jestem na urlopie dziekanskim z uczelnii w Polsce i nastepnym razem moge dlugo nie miec szansy na taką wizytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np waznym argument to moze byc slub ale skad wezmiesz pismo ze takie cos ma miejsce?

jak widzisz mozna duzoo wymyslec spraw ale to ma miec miejsce a nie ze od tak sobie bedziesz pisac

kolejna sprawa moga poprosci Cie o przyslanie biletu ze wracasz za np 1 miesiac czasu,ze masz za co sie utrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób udowodnić,że przebywam u ojca,który mieszka sam i zdecydowanie jest w stanie mnie utrzymac, bo od lat powadzi firme.? Bilet mam wykupiony na 20 listopada,ale tak jak wspomniałam chciałabym przedluzyc pobyt. Nie zalezy mi na przedluzeniu o pół roku,a jedynie o 3 mc.? Dokumentem,ktory moglabym przedstawic to info o tym,ze ojciec prowadzi firme. Na twoje pytanieo to czy rodzina chce sie ze mna spotkac, w jaki sposób mam udowodnic,ze tak? Bo raczej nie załączedo prośby listu od babci..Uważasz,że warto zaryzykowac w takiej sytuacji,czy dać sobie spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polanna zle mnie zrouzmialas z ta rodzina

mialem na mysli ,czy sie z Toba chca,ze chca spotkac ,czy maja taka wole,,to bylo takie luzne pytanie ,bo znajac moje zycie to nie jest takie oczywiste ..:)

co do udowadniania to Twoj Ojciec wystawi CI I-134..wypelnisz druk o przedluzenie,jesli sie znasz oczywiscie,,na forum masz jakis list napisany jak sie takie cos opisuje o przedluzenie,zaplacisz kolo 300 dol za to i zobaczysz co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I rozne tez beda tutaj odpowoedzi..

najgorsze to bedzie jak znajdziesz osobe,osoby co Ci zle wypelnia papiery bo Ty za to odpowiesz a nie One ..

jak przylecisz za pare lat to nie powinno byc problemu ale jak bedzie ze za pare miesiecy?ze bedziesz musiala leciec ..

fakt wtedy tez Cie urzednik moze wpuscic ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...