Skocz do zawartości

Zawody


Mila90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze po dłuższej przerwie :)

Mam pytanie dotyczace pracy czy w tych kierunkach jakie poddam miałbym szanse sie odnaleść Prosze o rady doswiadczonych ;)

To tak może od uprwanien jakie posiadam wiem ze nic nie znacza w USA no ale mam jakas odskocznie:)

-operator maszyn budowlanych (koparka gąsienicowa)1 rok dosw.

-Kierowca Tira tu brak ale to z pasji zrobione :)

-Kurs ochroniarski licencja

Zastanawiałem sie nad poszerzeniem moich uprawnien o :

-Technik wiertnik

-inzynier drogowy

Ogólnie budowlane bo to mnie interesuje i czuje sie w tym dobrze

Dzieki za każda pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale co to znaczy "odnaleŹć"?

Masz podstawy, aby wyjechać tam legalnie do pracy?

I myślę, że wiesz, że nawet jeśli zechesz poszerzyć swoje uprawnienia, o jakiekolwiek tylko przyjdą Ci do głowy w Polsce, to te uprawnienia kompletnie nie przydadzą Ci się w USA. Jaki więc sens je poszerzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp. A dlatego ze pracodawca widzi ze ktos ma uprawnienia to znaczy ze wie o co chodzi nie jest zielony w tym zawodzie a przekwalifikowac sie to chyba nie jest niemożliwe prawda?? Chodzi o to ze mam uprawnienia EU ale bym jeszcze raz sie na system US przeszkolił oto mi chodzi

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprawnienia to Ty mozesz miec w wielu zawodach ale liczy sie doswiadczenie,gdzie pracowales,przy czym ..

Kolejna sprawa to jak umiesz jezyk angielski ?

a te uprawnienia EU to mozesz latwo dostac prace w kazdym kraju Unii?

np kurs ochroniarski masz ale jak zdobedziesz pozwolenie na bron-licencje?

znasz przepisy danego Stanu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele

Doswiadczenie mam jako operator rok jako pomocnik i operator szzkolenie w zakresie robot ziemnych praca na sprzecie.

Angielski znam srednio zaawansowany nie ma jak to sie mówi perfect ale polecenia po angielsku rozumie dobrze. Szkole angielski ogladam kanaly po angielsku i tak ucze sie tez jezyka.

2 pytanie. tak na te uprawnienia w europie dostane prace bo sa one wazne na cała Unie Europejska.

3 pytanie. Jak sie domyślam ale mnie prosze naprowadzic Kazdy stan posiada własne prawo. W Polsce i na cała UE bym dostał pozwolenie na bron ale sie jeszcze nie starałem nie miałem ofert pracy w konwoju itp. Psychiczny nie jestem człowiek opanowany na stres

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych stron jest wiele ....a chodzi Ci o strony z ofertami pracy czy danymi pracodawcami?

np taka rzadowa

http://www.usajobs.gov/

a tutaj sie dowiesz ze majac licencje ochroniarz z innego stanu ,nie mozesz podjac pracy w Teksasie

musisz miec z Teksasu

http://www.statewide...my.com/FAQ.html

i cos takiego ciekawego

http://degreedirectory.org/articles/How_Do_I_Become_an_Excavator_Operator.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi dzieki Wielkie :)

Chodzi mi o oferty pracy jak i pracodawcy na start to cos u polaka bym wzioł z czasem jak by wszystko sie zaczeło układac bym mysłalem nad powazniejszymi. Na początek zalezy mi zeby dostac zapoznac sie z systemem pracy i sie do niego przystosowac a potem myslec o wyzszych stawkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...