Skocz do zawartości

Jfk I Połaczenie Z Long Island


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał okazję korzystać z Airtrain na JFK.

Muszę się dostać z lotniska na Long Island. Z tego co widzę jest bezpśrednie połączenie z JFK na Jamaica Station (airtrain wlaśnie) a potem już normalnie LIRR z Jamaica na Long Island. To tyle teorii.

Ktos miał okazję sprawdzac air train w praktyce ?

Bo oplaty za LIRR są podane na stronie MTA nie wiem tylko czy sobota po g. 16.00 traktowana jest jako off peak ale i tak róznica w opłacie jest niwielka więc to nie problem.

Nie wiem tylko że air train jest platny - wydaje mi sie że tak bo widzialem informację o opłacie 5$.

Generalnie sprawdzę ale może ktos miał juz okazję i ma informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airtrain z jfk na jamaice kosztuje 5 usd - zawsze tyle i jest platny po wyjsciu z airtraina na jamaice...

jesli chcesz w glab long island gdzies dalej to kup bilet na jamaice na lirr i kieruj sie zgodnie z mapa http://www.mta.info/...ble/lirrmap.htm

przy automatach biletowych zawsze jest kupe map papierowych...na rozne linie...

wiesz wogole gdzie masz jechac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może się podłącze pod dyskusje 20 będę w NY i właśnie tak patrze na ta mapę metra i trochę skomplikowana strasznie dużo tych nitek nie to co u nas :) mam pytanko, hotel mam na ulicy 65-09 Queens Boulevard

Queens (New York), NY 11377

i kurde za bardzo nie wiem jak tam się dostać jak myślicie kolejka lepiej czy od razu kupić bilet tygodniowy na metro i coś tam rzeźbić bo z tego co widzę to chyba ze 3 przesiadki będą metrem, ale właśnie słyszałem, że są tam jakieś kolejki którymi można podróżować bo NY możecie coś podpowiedzieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilbym na subway np ten tygodniowy

28usd chyba

mozesz [o ile jedziesz z jamaica station] kupic tez bilet na long island rail road [pociąg zwykly]....bilet kosztuje ok 8 usd i jechac na woodside z tej jamaica oczywiscie...o ile mi google maps dobrze twoj hotel pokazalo

wg mnie subway bardziej oplacalny jak wiesz jak juz masz jechac jakie stace itp [ pozatym: bedziesz mogl caly tydzien jezdzic].....

+ dojazd aitrainem z terminala do jamaica: 5usd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...