Skocz do zawartości

Wiza J-1 A Bilet W Jedną Strone


Rekomendowane odpowiedzi

Tak work& travel wiza na 3 miesiace pracy plus chyba 1 miesiac tam jest na zwiedzanie. Dzwonilem do linii lotniczych w ktorych kupilem bilet powiedzieli ze pozwola mi leciec, dzwonilem do ambasady powiedzieli ze nie bedzie problemu ale supervisor z organizacji ktora zalatwia mi ten wyjazd W&T powiedziala ze musze taki bilet powrotny miec bo bede mial problemy... Jestem zdezorientowany i licze na jakas konkretna i 100% odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz najbardziej podstawowej rzeczy że urzędnik CBP ma prawo odmówić wjazdu każdemu wjeżdżające na wizie nieimigracyjnej (obojętnie jakiej - nie ma tu wielkiej różnicy pomiędzy studencką a turystyczną) jeżeli podejrzewa jakikolwiek zamiar imigracji (bez względu na to czy słusznie czy nie) i brak biletu powrotnego jest przesłanką do takiego podejrzenia. Jego decyzja jest nieodwołalna i nie musi się z niej nikomu tłumaczyć. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie - tak - istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...