Jump to content

Wiza J-1 A Bilet W Jedną Strone


Recommended Posts

Tak work& travel wiza na 3 miesiace pracy plus chyba 1 miesiac tam jest na zwiedzanie. Dzwonilem do linii lotniczych w ktorych kupilem bilet powiedzieli ze pozwola mi leciec, dzwonilem do ambasady powiedzieli ze nie bedzie problemu ale supervisor z organizacji ktora zalatwia mi ten wyjazd W&T powiedziala ze musze taki bilet powrotny miec bo bede mial problemy... Jestem zdezorientowany i licze na jakas konkretna i 100% odpowiedz .

Link to comment
Share on other sites

100 % odpowiedz to Ci da urzednik na lotnisku :)

Bo On jest do wpuszczania takich osob jak TY ..a jak kto bylo kiedys,,musisz troche poszukac na forum o tym ..moze cos bylo pisane na ten temat kiedys.

Link to comment
Share on other sites

Pytam czy istnieje realna obawa i czy jest taka procedura aby egzekwowac bilety powrotne(tak jak w wizach turystycznych),czy proszą o to i czy bez tego odsylaja do domu. Nie pytam Was czy na 100% wpuszcza mnie do stanow bo to jak powiedziales powie mi uprzejmy urzednik w stanach.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiesz najbardziej podstawowej rzeczy że urzędnik CBP ma prawo odmówić wjazdu każdemu wjeżdżające na wizie nieimigracyjnej (obojętnie jakiej - nie ma tu wielkiej różnicy pomiędzy studencką a turystyczną) jeżeli podejrzewa jakikolwiek zamiar imigracji (bez względu na to czy słusznie czy nie) i brak biletu powrotnego jest przesłanką do takiego podejrzenia. Jego decyzja jest nieodwołalna i nie musi się z niej nikomu tłumaczyć. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie - tak - istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Czy po odmowie wjazdu mam szanse na powiedzmy kupno biletu poza stany zjednoczone np do meksyku co powiedzmy oznacza ze mam zamiar opuscic stany i powtórną próbe podejscia do odprawy wizowej na lotnisku w stanach,czy poprostu musze wracac do domu bez jakiegokolwiek pola manewru?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...