Skocz do zawartości

Problem Z Polskimi Www


agatenka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W chili obecnej nie pozaostaje wam nic innego jak zmienic DNS na komputerze.

"The h-dns.pl server has outdated DNSSEC information for the .pl domain. If our server recieves a response from that server, it will fail validation. We have reached out to the administrators of the .pl domain to get that server synced up."

Z tego wyglada iz to moze byc wina (no ale nie koniecznie jesli wszedzie indzej dziala) NASKU (nask to administrator domeny nadrzednej .pl). Ciezko jest powiedziec kto jest winny tak na prawde, bo jak widac comsat uzywa DNSSEC (mechanizm uwierzytelniajacy dane z innych DNS serverow)i jeden z serverow NASKU nie ma unaktualnionych danych odnosnie domen .pl.

Sory za taki belkot nformatyczny, ale to w sumie tak na szybko nie da sie wytlumaczyc prostym jezykiem.

Czyli na obecna chwile tylko zmiana DNS'a moze pomoc.

Zmiana ustawien dns'a to prosta zeczy i wojek googel powinnien pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie ze w takim wypadku nie dzialalo by wszedzie a nie tylko w kilku sasiadujacych stanach?

Zgadza sie, tyle ze nie wszystkie firmy korzystaja z DNSSEC a czesc ignoruje ze sygnatura danej domeny nie jest OK.

Ja sam utzrzymuje servery DNS, i ja np nie korzystam z DNSSEC i u mnie wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...