Skocz do zawartości

Problem Z Polskimi Www


agatenka

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni nie mogę wejść na większość polskich stron (onet.pl, tvn.24, czy nawet na pudelka :) wp.pl się ładuje ale bez obrazków i bardzo wolno. Wszytkie inne strony (google, youtube itd) otwieraja się bez problemowo i bardzo szybko.

Dzwoniłam do comcastu ale nie potrafili mi pomóc. Wysyłali sygnał na modem, wszystko działa i niby jest ok.

Nie sądzę żeby to był problem u mnie (chociaż się na tym nie znam) ponieważ próbowałam na różnych przeglądarkach z kilku komputerów czy ipoda i dalej nic.

Czy ktoś z was ma też ma podobny problem i wie jak temu zaradzić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciekawe!

Też mamy comcast, i też od kilku dni mam bywają momenty, że tvn24.pl i gazeta.pl (a pewnie też i inne w takim razie) nie działają.

Czasami jest jednak ok. Myślałem, że to może wina naszego routera, bo on miewa różne loty, i do tego jest stary (teściowie kupili jak zakładali internet kilka lat temu, i aż do mojego przyjazdu kilka miesięcy temu leżał tak sobie w pudełku, a cała rodzina męczyła się przy kablu ethernet).

W jakim stanie mieszkasz?

Dodam, że jeśli o mnie chodzi to nie ma raczej możliwości, żeby to były wirusy czy coś błędnie ustawione, zresztą do niedawna wszystko było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Wiem jak inne strony, ale mnie wp.pl ostatnio baardzo czesto odmawiala odslony! Myslalam,ze to moj net wariuje, bo po godzinie powiedzmy juz sie otwierala niby strona ( choc z bledami). Wszystkie inne strony dzialaly prawidlowo, wp.pl nie mogla sie otworzyc. Problem zauwazylam okolo tygodnia temu, moze dwoch, ostatnio nie sprawdzalam bo sprawdzam wp.pl glownie na telefonie na 3G. Ale z ciekawosci sprawdze dzis wieczorem w domu.

Btw, tez mam comcast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...