Skocz do zawartości

Bilet


marcin1

Rekomendowane odpowiedzi

witam

sprawa ma się nastepujaco.brat kupil mi bilet w usa po czym wyslal mi go do Polski.minelo 2 tygodnie a biletu nie widac.prawdopodobnie zaginal albo listonosz/listonoszka mi go skroiła ( kiedys list z USA przyszedl caly porozdzierany bo doszedlem do tego ze listonoszka miala go w domu poniewaz nie zastala mnie w domu aby mi go doreczyc.

jezeli zaginal to co moge w takiej sytuacji zrobic ? do stanow lece za niecale 2 tygodnie a bilet nie wiadomo gdzie jest.wiem ze mozna podac na lotnisku jakis numer biletu ale na rozmowie z urzednikiem wolalbym miec ,, pappierowy'' bilet

mozna to jeszcze raz wydrukowac czy cos w tym stylu ?

dziekujee za opd i pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym będziesz lecial ?

niech brat ci tylko podesle nr rezerwacji tego biletu...wejdz sobie na konto danej sieci lotów [ lot,lufthansa,klm czy inne... ] w ktorej masz wykupiony i sam go wydrukuj - jak juz tak mocno chcesz w tej wersji papierowej

................ zreszta bilet chyba najmniej w wersji papierowej jest potrzebny...nie wiem chyba wszystkie sieci teraz daja juz elektroniczne [moge sie mylic]...to juz nie sa czasy lat 80,90 itp

przykladowo lot nie daje juz biletow papierowych...do odprawy idziesz tylko z paszportem czy to w us czy w pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tej trasie lot ma bilety elektroniczne....czyli w zasadzie miej przy check-in tylko paszport..

a brat pewnie wyslal ci tylko potwierdzenie rezerwacji...ktore to z lotowskiej strony mozesz sobie wydrukwoac..[i tak nikt tego od ciebie nie bedzie chcial]...

niech brat podesle ci ten nr...dobrze jest go znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez podac dane swoje na infolinii i cos powinni znalesc ;)

Kolejna sprawa to skad wiadomo ze cos doszlo do Polski ,z takiego listu i to normalnie wyslanego

co innego polecony -zawsze sie wazne sprawy wysyla takim listem czy to do USA czy do Polski ..troche drozej wychodzi ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...