Skocz do zawartości

Virgin Megastore


equaitable

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Podczas mojego pobytu w NYC planuję kupić sobie płytę właśnie w tym sklepie . Moje pytanie brzmi czy sprzedają tam tylko nowości czy też coś starszego (mnie interesuje album Daydream z 1995r.)

Więc czy ktoś tam był i czy uda mi się znaleźć coś z tego okresu?

Virgin Megastore? Ta firma zwinęla się kilka lat temu. W kilku sklepach Barnes&Noble dostaniesz. Co ty dorwałeś jakąś maszynę czasu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg info na ich stronie w Stanach mają jeszcze dwa sklepy, oba na lotniskach. Jedno na JFK w Nowym Jorku, a drugie na Logan w Bostonie.

Tak jest na JFK, ale to jest megastore czy księgarnia? Megastore był kiedyś na Times Square i na 14 ulicy. Podczas pobytu w NYC najprościej zajrzeć do BN,

dostępność można sprawdzić przez internet wstukując kod pocztowy. Aktualizacja raz dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dawno byliscie w BN, ale w tym co jest blisko mnie to do dzialu z plytami szkoda wchodzic...

Do działu z płytami szkoda wchodzić w jakimkolwiek sklepie. W NYC jeszcze od biedy J&R. Ale B&N możesz sprawdzić dostępność na stronie, wpisujesz tytuł, wybierasz kod pocztowy itd.

W prawie każdym BN w NYC ten tytuł jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...