Skocz do zawartości

Czy Warto Wyjeżdżać Do Usa ?


fighter788

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde zazdroszcze tego optymizmu... ja jako zona i matka obywateli mam watpliwosci ile bede musiala czekac na GC i nie snuje tak wielkich planow bo zycie plata rozne figle, no ale powodzenia :) Ale zapoznaj się z forum dostaniesz odpowiedz na pytanie ktorego nie zadales, Jak to wyglada od strony formalnej, ktora mnie np przerazila.

Ale szczerze, przewalkowalam troche te forum i chyba duzo ludzi tu wchodzi i robi tzw. "smietnik/jaja" Sa tu ludzie ktorzy naprawde się denerwują i szukaja pomocy bo im naprawde potrzebna, a musza wałkowac takie rzeczy to mala strata czasu i zbija z tropu w ogole, Oplaca się czy nie to zalezy od czlowieka, jak ma głowę i oleju troche i zakasa rękwy do roboty to zawsze sie oplaci trzeba chciec tylk wlasnie jak wyzej napisano, akurat w kwestii wiz same checi to za malo, ja juz bym chciala dolaczyc do meza z dzieckiem, a sie zastanawiam czy na czas "oczekiwania" na wize nie sciagnac go spowrotem. Bo uschne z tesknoty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

drogi autorze tematu, radzę Ci skreslić Detroit z listy i wstawić tam piekny, bezpieczny Boston, gdzie ja, chuda, slaba kobitka czulam sie bezpiecznie chodzac nawet po zmroku ;) Bierz udział w loterii, jedź na Work&Travel albo Camp America, a jak chcesz emigrowac a nie wylosujesz zielonej karty to mozesz szukac sobie amerykanskiej zony. Tyyyyle w temacie na dzien dzisiejszy ;)

coldsauce, po obejrzeniu tego filmiku , co tu wstawiles bede miec koszmary. DZIEKI! ;) haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi autorze tematu, radzę Ci skreslić Detroit z listy i wstawić tam piekny, bezpieczny Boston, gdzie ja, chuda, slaba kobitka czulam sie bezpiecznie chodzac nawet po zmroku ;) Bierz udział w loterii, jedź na Work&Travel albo Camp America, a jak chcesz emigrowac a nie wylosujesz zielonej karty to mozesz szukac sobie amerykanskiej zony. Tyyyyle w temacie na dzien dzisiejszy ;)

coldsauce, po obejrzeniu tego filmiku , co tu wstawiles bede miec koszmary. DZIEKI! ;) haha

Haha...nie chcialem nikogo przerazic, tylko otworzyc niektorym "szeroko zamkniete oczy"....;)...a uwierzcie mi, ze jest to tylko pierwszy lepszy link....sa "ciekawsze" ;)

W 2003 r. czyli dosyc dawno i jeszcze przed tym "wielkim kryzysem" spedzilem czas ze znajomym ktory mieszkal w Detroit przez ponad 10 lat.i.juz wtedy jak zadalem mu pytanie jak tam jest, odpowiedzial: "o man, it's baad, really bad" - dalej nie wnikalem.

Aha...i jak ktos chce tanio kupic dom - na prawde tanio, to Detroit jest idealne - widzialem ogloszenie za dom wolnostojacy za 7500$ !!! Ktos chetny? Moze autor postu...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...i jak ktos chce tanio kupic dom - na prawde tanio, to Detroit jest idealne - widzialem ogloszenie za dom wolnostojacy za 7500$ !!! Ktos chetny? Moze autor postu... ;)

Od jakichś dwóch godzin robie dokładny research na temat tego miasta. Obejrzalam juz sporo filmikow na jego temat na YT. Jeden koles sie z kamera pakuje do jakiejs rudery, to wtedy dopiero zimny pot po plecach splywa hahaha ;)

A co do domów, to tez przejrzalam ogloszenia i widzialam chate za nieco ponad 100 dolców ;) Oraz domy, ktore byly wybudowane za miliony $ a sprzedawane sa teraz za kilkadziesiat tysiecy.

Tylko popatrz na to: http://www.trulia.com/MI/Detroit/#for_sale/Detroit,MI/price;a_sort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakichś dwóch godzin robie dokładny research na temat tego miasta. Obejrzalam juz sporo filmikow na jego temat na YT. Jeden koles sie z kamera pakuje do jakiejs rudery, to wtedy dopiero zimny pot po plecach splywa hahaha ;)

A co do domów, to tez przejrzalam ogloszenia i widzialam chate za nieco ponad 100 dolców ;) Oraz domy, ktore byly wybudowane za miliony $ a sprzedawane sa teraz za kilkadziesiat tysiecy.

Tylko popatrz na to: http://www.trulia.co...MI/price;a_sort

Dzieki za linka :)...wyglada na to ze sporo bym przeplacil ;)....Szczegolnie podoba mi sie ta oferta: http://www.trulia.com/foreclosure/3084556785--W-Grand-St-Detroit-MI-48238 - rozumiem ze: Bedrooms 1; Bathrooms 1 to w tym przypadku wszystko co zostalo w tej rezydencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka :)...wyglada na to ze sporo bym przeplacil ;)....Szczegolnie podoba mi sie ta oferta: http://www.trulia.co...etroit-MI-48238 - rozumiem ze: Bedrooms 1; Bathrooms 1 to w tym przypadku wszystko co zostalo w tej rezydencji.

stan domu przeciętny jak na detroit. Nic tylko sie wprowadzac. Przywiez wieszaki i kup czajnik, trzeba urzadzic to gniazdo karaluchów haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moderatorów forum.

Czy nie uważacie, że tego typu tematy powinny być zamykane/usuwane by nie zaśmiecać forum?

Może warto utworzyć kilka większych tematów, gdzie ludzie mogliby zadawać ogólne pytania. Bez sensu moim zdaniem jest klonowanie tematów w stylu: "jak naprawdę wygląda życie w USA?".

Osoby szukające przydatnych informacji, często musza przekopać się przez stertę podobnych tematów, co może skutecznie zniechęcać do korzystania z forum.

Zmobilizujmy ludzi do szukania, zamiast zakłądania nowych tematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmobilizujmy ludzi do szukania, zamiast zakłądania nowych tematów

ja potrafie szukac po forach informacji ale tego sie uczylem jakis czas a ktos kto nie umie to co zrobi?fakt sa tzw lenie ale jak takiego poznac?;)

jestem za tym aby tak bylo ale ...ale wiem ze rozne sa osoby i nie kazdy jest taki jak ja :)

co do reszty to do Admin cos moze zalozyc nowego z dzialow..trzeba mu przeslac wiadomosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...