Skocz do zawartości

Czy Warto Wyjeżdżać Do Usa ?


fighter788

Rekomendowane odpowiedzi

W czym gorszy od "mexyka"? Rozumiem, że chodzi Ci o tych, co przeskoczyli granicę? To wiedz, że oni są w zdecydowanie gorszej sytuacji. Co nie znaczy, że ktoś przyjeżdżając na turystycznej i zostając ma życie usłane różami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam Wszystkich.

"Przypadkiem" zostałem wylosowany w DV-2013. Poczytałem trochę i nie bardzo wiem, czy "jest o co walczyć". Mam pracę, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam też Rodzinę, bez której się nie ruszę. Co prawda pracuję dużo a zarabiam średnio, pewnie jak wszyscy :) Co przemawia na korzyść wyjazdu do USA, oprócz nadciągającego kryzysu UE? Bardzo proszę o głosy "za", bo przeciw raczej dobrze znam...przeżyłem już 45 lat :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to znajomosc ang , lub chec sie jego nauczenia , co do pracy zalezy co umiesz robic ale badz pewny ze na poczatekmkokosow nie bedzie , znam ludzi co wylosowali gc i zyja tu mieszkaja , i sobie chwala , a znam takich co im poprosty tutaj nieodpowiadalo .Wybor nalezy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest "mały" problem :D Ludzie wydają na wczasy koło 10 tyś za 2-3 tygodnie, stąd pojęcie "wakacje". Gdyby nie DV nie wybrałbym się do US jeszcze dłuuugo a mam nadzieję, że zamknę się w tych 10-12 tyś pln...nie będę traktował tego jako straty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdy skończę szkołę chcę wyjechać na zarobek do USA . Miasta jakie mnie interesują to Nowy Jork , Chicago i ewentualnie Detroid . Nie mam tam nikogo , żadnej rodziny , znajomych - nikogo. Czy warto wyjeżdżać do USA za chlebem ?

Jak tam jest naprawdę ??

Przyznam , że od dziecka ciągnie mnie do Ameryki i od zawsze chciałem tam zamieszkać , a później starać się o obywatelstwo.A tak przy okazji to ile trzeba mieć pieniędzy , żeby móc otworzyć własną firmę w USA ??

Słyszałem , że całkiem sporo.

Sluchaj, ale jezeli zalozenie firmy ktora da zatrudnienie mieszkancom Detroid, bedzie Twoja mysla przewodnia, to kto wie, moze i dadza Ci w konsulacie wize. Jak juz wyladujesz w Stanach, to dywanik pod samolotem i fanfary beda czekaly! Moze sie pozniej okaze, ze dzieki Tobie Wybawco Detroid sie "otrzasnie" z marazmu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam znam takie osoby co tak wyjechaly majac wiecej niz 50 lat ale One juz kiedys byly zagranica,wiedza co to za chleb,a do tego czasami postawily wszystko na 1 strone a wiec nie wracam juz a moze jak wroce to za dluzszy czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...