Skocz do zawartości

Czy Warto Wyjeżdżać Do Usa ?


fighter788

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdy skończę szkołę chcę wyjechać na zarobek do USA . Miasta jakie mnie interesują to Nowy Jork , Chicago i ewentualnie Detroid . Nie mam tam nikogo , żadnej rodziny , znajomych - nikogo. Czy warto wyjeżdżać do USA za chlebem ?

Jak tam jest naprawdę ??

Przyznam , że od dziecka ciągnie mnie do Ameryki i od zawsze chciałem tam zamieszkać , a później starać się o obywatelstwo.A tak przy okazji to ile trzeba mieć pieniędzy , żeby móc otworzyć własną firmę w USA ??

Słyszałem , że całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Gdy skończę szkołę chcę wyjechać na zarobek do USA . Miasta jakie mnie interesują to Nowy Jork , Chicago i ewentualnie Detroid . Nie mam tam nikogo , żadnej rodziny , znajomych - nikogo. Czy warto wyjeżdżać do USA za chlebem ?

Jak tam jest naprawdę ??

Przyznam , że od dziecka ciągnie mnie do Ameryki i od zawsze chciałem tam zamieszkać , a później starać się o obywatelstwo.A tak przy okazji to ile trzeba mieć pieniędzy , żeby móc otworzyć własną firmę w USA ??

Słyszałem , że całkiem sporo.

Kolejny ten sam temat w tym samym stylu - tragedia.....jakas plaga.....najlepsze jest to "Detroit" - ludzie o jasniejszej karnacji niz opona uciekaja z tamtad w tempie expresowym, a Ty chcesz tam jechac za chlebem.... :D: http://www.youtube.com/watch?v=LTQFtNLvcl8 pierwszy lepszy link.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...