Skocz do zawartości

Gdzie Kupić Bilet Żeby Była Możliwość Zwrotu


Rekomendowane odpowiedzi

Radziłabym uważać i najlepiej zadzwonić do linii lotniczych i zapytać co i jak. Mój mąż kupował bilet dla mnie z Poznania do Baltimore, coś pomylił i zamiast mojego imienia wpisał/kliknął na swoje i tak kupił bilet. W ten sam dzień wysłał do mnie itinerary (plan podróży) i tam zauważyłam błąd. Najpierw ja dzwoniłam do linii LOT i pytałam co możemy w tej sytuacji zrobić, pan po drugiej stronie poinformował mnie, że trzeba po prostu anulować ten bilet i kupić następny, kiedy zapytałam o zwrot pieniędzy, zapytał jak kupowaliśmy ten bilet, powiedziałam, że przez expedię, w takim razie mąż zadzwonił do expedii, ale tam mu powiedzieli, że pieniedzy nie zwroca, wiec pozostaje kupienie kolejnego biletu.... pozniej znow telefon do lotu i troche gadki itp. i w koncu udalo nam sie "wywalczyc" :P kase, ale w taki sposob, ze przy zakupie nastepnego biletu u nich bedziemy mogli skorzystac z tych 845 dolców, ktore mialy "przepasc" ... uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić na stronach LOTu, Lufthansy, Finnaira... Trzeba tylko doczytać warunki dotyczące ewentualnego zwrotu - wysokość opłaty serwisowej

i czy ewentualnie jest jakaś kwota dodatkowo potrącana np w LH mogą potrącić 120 euro w niższej taryfie podlegającej zwrotowi. Expedia ma opcję wyszukiwania taryfy

zwrotnej, tam możesz przeszukać wstępnie i przejść na stronę linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...