Skocz do zawartości

Work & Travel 2013 Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam forumowiczów z Łodzi ;) Mam nadzieję, że ktoś z Was jeszcze odwiedza ten wątek. Zastanawiam się nad programem W&T. Mam jednak wiele wątpliwości, a czytając 'nowinki' mówiące o małej opłacalności wakacji w USA zniechęcam się coraz bardziej. Jak to wygląda u Was? Zdecydowaliście się, zapisaliście już, do jakiej pracy chcielibyście jechać? Mam nadzieję, że się odezwiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bylam przez Almatur z Lodzi , sprawdzone biuro i problemow nie bylo zadnych ...bardzo dobra organizacja jesli chodzi o wszysko ( targi pracy , umowy , wizy , bilety itd ) .....jedynie " gwarantowanej pracy umowa " bylo mniej ( w cedar Point w Ohio , twierdzili ze w zyciu takiej umowy nie widzieli a biuro w Lodzi ja mialo,, osobiscie to sprawdzilam pokzalam ja ja do supervisorowi w parku a on zrobil oczy co to ..... hehe, takze zwroc uwaga na takie cos ) ale dawalismy rade i pracowalismy w okolicznych barach Mc donalds i hotelach :) ....mozna bylo wyzyc

ps.....to bylo 2003 rok wiec wiele sie moglo zmienic , ale jesli mialabym wybrac bylby to znow Almatur :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów z Łodzi ;) Mam nadzieję, że ktoś z Was jeszcze odwiedza ten wątek. Zastanawiam się nad programem W&T. Mam jednak wiele wątpliwości, a czytając 'nowinki' mówiące o małej opłacalności wakacji w USA zniechęcam się coraz bardziej. Jak to wygląda u Was? Zdecydowaliście się, zapisaliście już, do jakiej pracy chcielibyście jechać? Mam nadzieję, że się odezwiecie :)

Zależy po co chcesz jechać do USA. Jeżeli twoim celem jest zarobek to lepiej wybrać się do Norwegii czy Kanady, ale jeśli chcesz przeżyć darmową przygodę, poznać ludzi i poprawić angielski to nie ma się co zastanawiać! I załatwiać formalności jak najszybciej ze względu na większy wybór pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kanadzie jako kelner zarobisz 10 CAD a w USA 2-3 USD. Podliczyłem wydatki na nocleg i jedzenie i wyszło mi, że więcej zarobiłbym w Kanadzie niż w USA, ale najlepiej w Norwegii.

Do Kanady można pojechać na rok i nie trzeba być studentem

gdzie CI dadza w Kanadzie tyle ? znalazłes taka oferte ? w USA jak CI daja tylko 2-3 dolary to znaczy ze bardzo duzo wyciagniesz z napiwków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to sa wydatki na jedzenie,na spanie ze tak Ci wyszlo?czy Ty uwazasz ze w kazdej Prowincji wydasz tak samo?

A teraz piszesz ze ktos moze byc w Kanadzie 1 rok-masz na mysli ten program IEC,oczywiscie ale kto ze studentow tak moze leciec,policz sobie wydatki na bilet,wize ubezpieczenie i odrob to w 3-4 miesiace bedac w Kanadzie? i do tego przywiez cos do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...