Skocz do zawartości

Znowu Odwołany Lot Do Usa


miro77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Panowie eksperci - dyskusja rodem z onetu...

Samoloty najnowsze nie sa, LPE szczesliwy nie jest, ale flota jest na podobny poziomie co w Delcie na przyklad. Przestancie pisac bzdury bo cos gdzies przeczytaliscie...

Sam LOT nie latam ale to z powodu obslugi klienta i towarzystwa ma pokladzie a nie stanu floty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj również miał usterkę samolot do Toronto, ściągnięto inny samolot z Ukrainy i w końcu pasażerowie do Kanady odlecieli, poleciało nim też kilka osób z wczorajszego odwołanego lotu do Chicago, dzisiaj też odleciało kilku, reszta pasażerów najwcześniej bedzie mogła odlecieć w środę lub czwartek ponieważ w samolotach brak jest wolnych miejc ze względu na okres wakacyjny.

Dzisiejszy lot do Chicago z 12.10 był opóźniony o 2.5 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej latam albo Lufthansa, Swiss, British Airways. Lotem tylko raz ze względu na to, że z Żoną latamy z psem i było wygodniej bo leciałem z dwoma. Teraz lecę we wrześniu również Lotem bo mieliśmy lecieć z psem, a jeszcze nie wiadomo czy on z nami poleci i już pukam się w głowę, bo nie dość, że Lot ma wysokie ceny biletów to jak polata się innymi liniami na poziomie. To do Lotu wsiada się za kare. Czuję się jak bym cofną się w czasie;/ masakra szybciej Dreamlinery !! I tak śmiechem, żartem ciągłe usterki mnie przerażają bo niestety to nie żarty. Przykład mieliśmy z samolotem za którego sterami zasiadał Kapitan Wrona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie samoloty jak samoloty ale zaplecze techniczne jest slabe , co z tego ze delta ma stare samoloty jak maja potezne zaplecze ,ktore sprawia ze samoloty sa i startuja w czasie , podobnie z innymi liniami , ostatnio lecialem air france do europy na terminalu podstawione byly 3 b777 kazdy odlatywal co godzina punktualnie , a polskie czg greckie linie co moga jak maja male zaplecze i wynajmuja ledwo jeden rekaw dla swojej lini i przez to sa co chwila opoznienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja najczęściej latam albo Lufthansa, Swiss, British Airways. Lotem tylko raz ze względu na to, że z Żoną latamy z psem i było wygodniej bo leciałem z dwoma. Teraz lecę we wrześniu również Lotem bo mieliśmy lecieć z psem, a jeszcze nie wiadomo czy on z nami poleci i już pukam się w głowę, bo nie dość, że Lot ma wysokie ceny biletów to jak polata się innymi liniami na poziomie. To do Lotu wsiada się za kare. Czuję się jak bym cofną się w czasie;/ masakra szybciej Dreamlinery !! I tak śmiechem, żartem ciągłe usterki mnie przerażają bo niestety to nie żarty. Przykład mieliśmy z samolotem za którego sterami zasiadał Kapitan Wrona !

A wiadomo coś już o tych dreamlinerach? Kiedy mają latać? Planuję podróż do Polski w przyszłym roku, załapię się czy raczej Dreamliner pozostanie w moim dream zone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...