Jump to content

Chcę Odwołać Wizytę U Konsula


Recommended Posts

Witam serdecznie,

nie mogę znaleźć informacji na pilny obecnie dla mnie temat. Zgubiłem paszport w tym roku, w Stanach byłem już 4 razy, zawsze wracałem na czas i zawsze był to czas wakacyjny. Jakiś miesiąc temu starałem się kolejny raz o wizę. Ponieważ nie wiedziałem, że zgubiłem paszport, mój kuzyn kupił mi tani bilet na aukcji. Wszyscy (łącznie z pracownikiem ambasady, który do mnie zadzwonił zastrzec wizę) mówili, że to tylko formalność i wizę bez problemu dostanę skoro moja dawna była wydana na 10 lat, a zostało mi jeszcze 5 lat. Wizy mi odmówiono! Uznałem, że to jakaś pomyłka, przygotowałem wyciąg z konta z kasą na wycieczkę, akt notarialny na posiadane mieszkanie i zaproszenie od kuzyna. Wysłałem aplikację i mam umówioną rozmowę, ale doszedłem do wniosku, że zaraz przelecą mi wakacje i chyba wolę lecieć gdzieś indziej, skoro odmówiono mi wizy, chociaż nic nie zrobiłem.

Moje pytanie brzmi: czy da się to odwołać/przełożyć/ przesunąć bez konsekwencji?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

byl juz taki przypadek ze ktos nie poszedl i nic nie bylo a na infolinii przelozysz aby termin..

To ze miales wize nie oznacza ze masz dostac kolejna..i to nie jest dla mnie szko,,wiele jest takich historii na forum opisanych

Link to comment
Share on other sites

Teraz to całkowicie rozumiem, ale skoro tzw. kompetentny przedstawiciel ambasady powiedział, że cyt. "na pewno dostanę wizę" i chodzi tylko o to, że w grudniu 2007 zmieniły się przepisy dot. odcisków palców, to nie czytałem ani żadnych informacji na forum, ani nie pytałem. Teraz moje pytanie dotyczyło anulowania rozmowy, dziękuje za info, już mam to ogarnięte.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...