Skocz do zawartości

Work & Travel Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

dobra przeczytałem już chyba polowe forum o wszystkim ale tu niektóre tematy maja dziwny przebieg jedni mówią co innego a inni zaprzeczają wiec jak nigdy nie bylem to nie wiadomo w co wieżyc a na nacie nie mogę znaleźć nic bez studiów jak posiadasz jakieś stronki z informacjami na temat campu to możesz podać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem wystraszy ze skończę 1 rok szkoły policealnej to do takiej szkoły i tak zamierzam się wybrać ale mam jeszcze 2 pytania

1 Waszym zdaniem jaka kwota jest potrzebna żeby wszystko załatwić z wyjazdem i tak zęby tam wynająć mieszkanie itd. bo trzeba zacząć zbierać :)

2 na jakim poziomie powinienem znać angielski bo na razie to kiepsko stoję

i narazie to tyle z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do jakiej pracy jedziesz i czym sie bedziesz zajmowac wtedy tez nalezy znac jezyk na odpowiednim poziomie wiec radze Ci sie go uczyc,zapisac na kurs

a kasa,zalezy czy kupujesz sam bilet czy tez biuro samo kupuje za Ciebie taki bilet

zapytaj sie w danym biurze co organizuje takie wyjazdy..

A kasa,tez zalezy czy pracodawca daje Ci juz mieszkanie czy tez ,,jednym wystarczy i 500 dol a inni musza miec ponad 1 tys dol aby cos wyszlo z mieszkaniem,jedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale dziwnie jest mi zadzwonić i wypytywać jak ja mogę dopiero za 2 lata co innego jak bym mógł w przyszłym roku jechać dlatego chciał bym wiedzieć ile kasy potrzebuje na WT i ile tam by mi się przydało, chyba bym wolał zęby wszystko biuro załatwiło ale nie wiem jak to jest jak jest taniej kopić samemu bilet to bym samemu kupił, a i jeżeli w biurze załatwią ci prace to wtedy trzeba mieć kasę na 1 miesiąc tam bycia ? i czy potem można tam zarobić na mieszkanie i jedzenie w ciągu miesiąca czy lepiej mieć jakaś kasę odłożona na wszelki wypadek bo wolał bym oszczędzać na zwiedzanie a nie na mieszkanie :) piszcie z własnego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to wszystkie biura w pl maja podobne warunki odnosnie pieniedzy.

na wstepie bedziesz musial dac jakas oplate organizacyjna, potem bedziesz musial danej firmie w ktorej to ubiegasz sie o program wat dac kase za caly program, dodatkowe koszty dla Ciebie to bilet, uzyskanie wizy j-1, sevis

inne koszty to kasa ktora wezmiesz tam...nie pojedziesz przeciez majac w kieszeni 2zł :)

no i oczywiscie zacznij szlifowac jezyk. znajomosc w stopniu komunikatywnym jest raczej wymagana...

zorientuj sie w goglach jakie sa biura, rozeznaj sie tez potem czy z danym biurem nie ma jakis przejsc typu ze zapisuja na program a potem leca w balona, olewaja klientow itp. poszukaj tez czy jest cos tu na forum na temat tego biura ktore cie interesuje.

aa noi chcesz isc do szkoly policealnej...zapytaj sie tez jaki profil musi byc tej szkoly policealnej, [nie wiem - moze wystarczy byle jaki profil i nie ma to znaczenia], ale zeby potem nie bylo tak ze wybierzesz sobie jakas policealna z jakims tam profilem a sie okaze ze dane biuro czy inne biura nie beda cie chcialy zapisac z tym profilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...