Jump to content

Nowe Usługi Dla Osób Ubiegających Się O Wizy Od 16 Sierpnia 2012


Recommended Posts

W celu zmniejszenia kosztów związanych z procedurami wizowymi, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulat Generalny USA w Krakowie wprowadzają nową usługę dla osób ubiegających się o wizy. Wnoszenie opłat, wyznaczanie terminu spotkania, informacja (również online) oraz usługi kurierskie będą dostępne dla osób ubiegających się o wizy bez dodatkowych opłat.

Zalecamy zapoznanie się z aktualnymi informacjami zanim nowe procedury zostaną wprowadzone 16 sierpnia 2012 roku. Pracownicy konsulatu dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę. Prosimy o zapoznanie się z naszymi Standardami Obsługi Klienta.

Taka informacja widnieje na stronie

http://polish.poland...migracyjne.html.

Czyżby to oznaczało koniec z tymi sporymi opłatami za minutę połączenia przy umawianiu się na spotkanie „wizowe”?

;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kto pamieta jak bylo z oplata za rozmowe,mozna bylo wniesc i 1 dzien przed sama rozmowa a teraz od 16 sierpnia bedzie tak

Osoby ubiegające się o wizę będę musiały wnieść opłatę MRV za rozpatrzenie podania wizowego w placówce Banku Pocztowego (w gotówce, w złotych polskich). Opłaty należy dokonać przed umówieniem się na rozmowę. Ustalenie terminu spotkania nie będzie możliwe bez numeru potwierdzającego dokonanie wpłaty.

http://polish.poland...migracyjne.html

a i teraz obslugiwac bedzie TNT a nie DHL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...