Skocz do zawartości

Nowe Usługi Dla Osób Ubiegających Się O Wizy Od 16 Sierpnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

duzo informacji dotyczacych programu ESTA tego wczesniej nie bylo mysle ze niebawem.....bedziemy swiadkami zmian, zmiany dot ambasady wygladaja tak jakby nastawiali sie na wplaty przez internet i koniec wiz. byc mzoe jestem dobrej mysli ale taka moja opinia...na granicy i tak wiadomo ze odrzuca duzo osob:) cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

A czy ktoś orientuje się co ma być dowodem wpłaty w przypadku zapłacenia przez internet? Ja tak zrobiłam, umówiłam się na spotkanie, ale nie mam pojęcia skąd wziąć ten dowód wpłaty, na potwierdzeniu zapisu na spotkanie jest kod potwierdzenia DS160 i kod opłaty, ale czy to wystarczy?

Z góry dziękuję za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam Wszystkim :)

Mam pytanie związane z usługami firmy kurierskiej TNT, po wprowadzeniu nr paszportu na stronie ustraveldocs.com wyskauje mi "The current status of your passport is In Transit From Post. Status ten widnieje bodajże od 2 dni ( dnia 6-go maja przyznano mi wizę turystyczną). Status zrozumialem w taki sposob, że paszport jeszcze jest w drodze, czy może jednak można go już odebrać ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...