Skocz do zawartości

Co Można Zabrać Na Pokład/do Luku Gdy Się Leci Do Nyc


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja - to jeszcze ktoś nawet piwo wozi z Polski do USA :)

W NYC można kupić wszystkie gatunki piwa z całego świata . Są takie sklepy w których z kupieniem piwa Australijskiego czy z innego najbardziej odległego miejsca nie ma problemu .

Karton piwa Żywiec ( 20 butelek o poj. 0,5 l) w BJs kosztuje $22 . To mniej więcej 1 godzina pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdze jest zubr pytam sie . Co z tego ze zywiec jak smak zupelnie inny (gorszy ) od tego w Pl , te polskie piwo tu w us to chyba zlewki z dodatkiem spirytu z tego co zostalo z prawdziwego polskiego piwa.

Co do kielbasy kumpel wiozl kawalek no i co psiur sie do jego walizy i doczepil jak oszalaly , no i wzieli ziomka na bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NYC kupisz bez problemu. Bardzo często latam do Polski i zawsze jak wracam zabieram kawałek dobrej Polskiej kiełbasy i obowiązkowo grzybki suszone :) .Nigdy pies nie dobrał się do mojej walizki choć na moich oczach obwąchiwał bagaże jak ludzie zdejmowali z taśmy . Na tej podstawie twierdzę ,że jednak szukał narkotyków a nie smakołyków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja - to jeszcze ktoś nawet piwo wozi z Polski do USA :)

W NYC można kupić wszystkie gatunki piwa z całego świata . Są takie sklepy w których z kupieniem piwa Australijskiego czy z innego najbardziej odległego miejsca nie ma problemu .

Karton piwa Żywiec ( 20 butelek o poj. 0,5 l) w BJs kosztuje $22 . To mniej więcej 1 godzina pracy.

a gdzie moza kupic jablkowego reddsa? bo o ile wiem nigdzie poza PL choc bardzo chcialabym sie mylic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywalem w polskiej dzielnicy w Nyc i zubra ani redsa niw bylo nigdzie. Np taka warka w Pl niebo w gebie a tu nie idzi tego pic podobnie tatra czy okocim , wydaje mi sie ze to piwo rozlewane jest tu pod logami polskich marek , a z Polska ma wspolnego tylko napis , a jesli faktycznie jest importowane z Pl , to zanim tu dotrze to juz jego swiezosc i smak odplynie dawno w zapomnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...