Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze nie ma żadnych informacji na temat dv2015 więc nie wiadomo czy sie odbędzie w ogóle...informacje takie jeśli będa to we wrześniu...

po drugie na dzień składania zgłoszenia na loterię MUSISZ spełniac warunki loterii czyli posiadac średnie wykształcenie...

1.Additional entries may be selected in October 2013- Wstawka z https://www.dvlottery.state.gov/

2.Lecz słyszałem że może być opcja że jeśli kończysz szkołę przed rozmową może być to uznane, chcę się jednak upewnić, skoro nie to przykro mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

1.Additional entries may be selected in October 2013- Wstawka z https://www.dvlottery.state.gov/

2.Lecz słyszałem że może być opcja że jeśli kończysz szkołę przed rozmową może być to uznane, chcę się jednak upewnić, skoro nie to przykro mi.

1. Ale to dotyczy DV-2014, czyli zgłoszeń wysłanych w październiku zeszłego roku, z których wyniki pierwszego losowania będą dostępne w maju tego roku. Co jest wyraźnie napisane na stronie, którą podajesz.

2. Gdzie tak słyszałeś? Poczytaj oficjalną instrukcję, gdzie są podane minimalne wymogi, bez spełnienia których nie ma sensu w ogóle brać udziału w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Additional Entries dotycza obecnej loterii tej ktorej wyniki beda znane po 1 maja 2013 roku,a nie tej, ktorej losowanie odbedzie sie w maju

2014 (jesli bedzie jeszcze jakas loteria za rok).

Nie wiem skad to slyszalesz, lepiej jak oprzesz sie na wytycznych loterii, ktore co roku sa dokladnie opisane i na tej podstawie wyciagal wnioski. Proponuje rozpoczac od lektury wymagan poprzedniej loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że wszystkie nieoficjalne strony co wysyłają zgłoszenia w twoim imieniu lub świadcza jakies porady właśnie z tego żyją, i informacje na tych stronach często są niestety naginane lub nieprawdziwe tylko po to żeby przyciągnąć potencjalnych wysyłających...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że wszystkie nieoficjalne strony co wysyłają zgłoszenia w twoim imieniu lub świadcza jakies porady właśnie z tego żyją, i informacje na tych stronach często są niestety naginane lub nieprawdziwe tylko po to żeby przyciągnąć potencjalnych wysyłających...

Wiem, mój przyjaciel się na tym przejechał. Cóż ja używam tylko oficjalnej strony departamentu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Additional entries may be selected in October 2013- Wstawka z https://www.dvlottery.state.gov/

2.Lecz słyszałem że może być opcja że jeśli kończysz szkołę przed rozmową może być to uznane, chcę się jednak upewnić, skoro nie to przykro mi.

Przede wszystkim kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstu pisanego :) wszystko masz jak BYK napisane na stronie ambasady oraz loterii wizowej.

Wiem, mój przyjaciel się na tym przejechał. Cóż ja używam tylko oficjalnej strony departamentu :>

Widać tylko jej używasz zamiast czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...