Skocz do zawartości

Studia W Usa


Olka123

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba bardziej i najlepiej opłaca mi się skończyć studia w Polsce, a potem dopiero wyjechać i działać, niestety nie tak jakbym chciała ale chyba nie ma innej lepszej możliwość.

To BA myślisz, że mi wystawią ale na studiach rozumiem, znajdę je dopiero jak przyjadę na miejsce bo tu stąd to nie za bardzo.

Na 3 roku jestes,prawda?Mialas juz praktyki?A nie da sie dokonczyc tych studiow w trybie online na polskiej uczelni?

Pisz do uczelni 4 letnich z podobnym programem do Twojego i zapytaj sie ile kredytow musisz miec aby miec tu odpowiednik BA in psychology.Wtedy bedziesz miala dokladniejszy obraz tego co musisz zrobic.Naprawde trudno jest w 100% zalozyc ile Ci uznaja a ile nie bo zalezy to od uczelni/stanu.

No ja akurat nie wiem, czy "wystawia" ci BA tak od razu. Prawdopodobnie przeczytaja twoj transcript z Polski, i ocenia czego ci brakuje wedlug norm danej uczelni/stanu. Sadze, ze bedziesz musiala przerobic dodatkowe kursy... to moze trwac nawet powyzej rok. Potem zapiszesz sie albo na program magisterski, albo na jakis program ktory da ci licensje.

Dokladnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

praktyki sa dopiero na 4 roku. niestety nie ma mozliwosci online nawet indywidualny tok nauki chca zeby bylo 50% obecnosci.

Rozumiem:)

Tutaj praktyki sa na 3 roku.

Ja bym skontaktowala sie z uczelniami i sie dowiadywala o szczegoly zwiazane z uznaniem Twojego wyksztalcenia.Wtedy bedziesz miala wszystko czarno na bialym,podliczysz koszty itp i podejmiesz decyzje co sie bardziej oplaca-czy dokonczyc 2 lata w Polsce czy dorabiac 2 lata tutaj.

Czytalas to?Sporo przydatnych pytan i odpowiedzi zwiazanym z uznawaniem polskich dyplomow w USA:

http://pso-usa.org/studia-w-usa/informator/listach-faq/nostryfikacja-dyplomu/

http://pso-usa.org/studia-w-usa/informator/listach-faq/1349-2/

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...