Skocz do zawartości

Studia W Usa


Olka123

Rekomendowane odpowiedzi

prosiłabym was o poradę,

pragnę studiować w usa, i o to mój plan: btw. myślę nad karierą lekarza, pielęgrniaki lub chirurga plastycznego

najpierw pójsc na filologię angielską do poznania aby znac dobrze język, potem wyjechac i próbować dostac się napierw do community college, potem na jakąs bardziej renomowaną uczelnię,.

czy jest to dobry pomysł na przyszlość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli tylko stać Cię na studia i na to, żeby podczas tych studiów się utrzymać, to idź.

Z tym, że do Stanów nie da się wyjechać, po czym próbować się dostać na studia.

Znaczy teoretycznie się da, ale Tobie chyba chodzi o studiowanie na wizie studenckiej.

Aby otrzymać taka wizę, musisz najpierw znaleźć szkołę, opłacić czesne, a dopiero potem starac się o wizę. Info o wizach studenckich znajdziesz na stronie ambasady USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla cudzoziemcow jest prawie niemozliwe dostac sie na amerykanska uczelnie medyczna. 99.9% miejsc jest dla tutejszych - to znaczy dla ludzi ktorzy moga tu zostac. Wiec w twoich planach powinno tez byc malzenstwo z obywatelem.

Pozatym, czy zdajesz sobie sprawe ile kosztuja tu studia? Sama szkola medycyny to przynajmniej $250,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że bez problemu zrealizujesz swoje plany .Możliwe jest wszystko trzeba tylko oczywiście mieć pieniądze i to tylko bardzo duże pieniądze .Po za tymi $250,000 drugie tyle na kilkuletnie utrzymanie ,książki itp. Skromnie licząc bez minimum $400 tyś. nie ma szans na realizację planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja marzę o mieszkaniu w stanach, mam plan się rozwijać, czy macie jakiś łatwiejszy plan na zrealizowanie tego marzenia?

Wow...ile Ty masz lat diewczynko?Po zakladanych tutaj watkach przez Ciebie - jeden po drugim wyglada na to ze mentalnie niewiele....myslalem, ze zalezy Ci na studiach w USA, ze masz jakis racjonalny plan i nagle wyskakujesz ze zdaniem powyzej...w zyciu nie widzialem takiej plagi naiwnych ludizkow na tym forum jak ostatnio...z wiedza mrowki o podstawach emigracji...a wystarczy przejrzec ta strone, ktora jest kopalnia wiedzy na ten temat z kazdej mozliwej perspektywy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...