Skocz do zawartości

Studia W Usa


Olka123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wow...ile Ty masz lat diewczynko?Po zakladanych tutaj watkach przez Ciebie - jeden po drugim wyglada na to ze mentalnie niewiele....myslalem, ze zalezy Ci na studiach w USA, ze masz jakis racjonalny plan i nagle wyskakujesz ze zdaniem powyzej...w zyciu nie widzialem takiej plagi naiwnych ludizkow na tym forum jak ostatnio...z wiedza mrowki o podstawach emigracji...a wystarczy przejrzec ta strone, ktora jest kopalnia wiedzy na ten temat z kazdej mozliwej perspektywy...

Ty Tu nie jestes od oceniania zacznijmy od tego ;) i nie rob z siebie kogos lepszego bo pewnie kisisz w Polsce i siedzisz na forum zeby hejtowac, krytykowac innych bo tobie sie nie udalo lub nawet nie probowales, zgadlem ? czy sie myle.. z reszta nie wazne jak sie wyrazila tak sie wyrazila jej sprawa albo jej odpowiadasz albo sie nie odzywasz proste ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Tu nie jestes od oceniania zacznijmy od tego ;) i nie rob z siebie kogos lepszego bo pewnie kisisz w Polsce i siedzisz na forum zeby hejtowac, krytykowac innych bo tobie sie nie udalo lub nawet nie probowales, zgadlem ? czy sie myle.. z reszta nie wazne jak sie wyrazila tak sie wyrazila jej sprawa albo jej odpowiadasz albo sie nie odzywasz proste ^^

Rozumiem że Ty wyjeżdżasz na wizie dla wyjątkowo uzdolnionych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Tu nie jestes od oceniania zacznijmy od tego ;) i nie rob z siebie kogos lepszego bo pewnie kisisz w Polsce i siedzisz na forum zeby hejtowac, krytykowac innych bo tobie sie nie udalo lub nawet nie probowales, zgadlem ? czy sie myle.. z reszta nie wazne jak sie wyrazila tak sie wyrazila jej sprawa albo jej odpowiadasz albo sie nie odzywasz proste ^^

No i ma racje coldsauce. Ludzie nic nie czytaja , zadaja pytanie i cala robote za nich odrabiaja uzytkownicy forum. Ja tez oferuje pomoc na swoim blogu np., a ludzie bez czytania zakladaja ze jestem w stanach au pair i pytaja sie o moja host rodzine, ktorej z resztą nigdy nie mialam, bo nigdy nie bylam au pair, albo pojawiaja sie pytania jak to jest mozliwe ze mam meza skoro au pair nie moga miec meza... :P

Czasem trudno sie polapac w tym czy uzytkownik pytajacy jest powazny czy to moze 13latek, ktory jeszcze sam nie wie czego chce, jesli osoba bardzo malo o sobie napisze. Mysle ze zadawanie takich pytan od tak to brak szacunku dla czasu poswieconego przez innych uzytkownikow forum, ktorzy chca pomóc i wesprzec, a w tym czasie mogliby pomoc komus, kto naprawde tej pomocy potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Tu nie jestes od oceniania zacznijmy od tego ;) i nie rob z siebie kogos lepszego bo pewnie kisisz w Polsce i siedzisz na forum zeby hejtowac, krytykowac innych bo tobie sie nie udalo lub nawet nie probowales, zgadlem ? czy sie myle.. z reszta nie wazne jak sie wyrazila tak sie wyrazila jej sprawa albo jej odpowiadasz albo sie nie odzywasz proste ^^

Hmm...jakbys przejrzal caly watek, to bys widzial ze uzyskala ode mnie link ktory moze jej pomoc w kwestii studiow....ale po co?...ta pani nie wie czego chce... dowodem tego byly wczesniejsze/pozniejsze posty..kazdy inny i zaprzecajacy poprzedniemu/nastepnemu...swoja droga widze ze Twoje poprzednie tematy ktore zostaly usuniete niczego Cie nie nauczyly...i raczej juz nie naucza...to widocznie chyba zbyt trudne...a co do mnie...tak jestem w Polsce...w USA moge byc zawsze i wszedzie - taki mam juz przywilej...tyle powinno Ci starczyc...takze troche pokory...

No i ma racje coldsauce. Ludzie nic nie czytaja , zadaja pytanie i cala robote za nich odrabiaja uzytkownicy forum. Ja tez oferuje pomoc na swoim blogu np., a ludzie bez czytania zakladaja ze jestem w stanach au pair i pytaja sie o moja host rodzine, ktorej z resztą nigdy nie mialam, bo nigdy nie bylam au pair, albo pojawiaja sie pytania jak to jest mozliwe ze mam meza skoro au pair nie moga miec meza... :P

Czasem trudno sie polapac w tym czy uzytkownik pytajacy jest powazny czy to moze 13latek, ktory jeszcze sam nie wie czego chce, jesli osoba bardzo malo o sobie napisze. Mysle ze zadawanie takich pytan od tak to brak szacunku dla czasu poswieconego przez innych uzytkownikow forum, ktorzy chca pomóc i wesprzec, a w tym czasie mogliby pomoc komus, kto naprawde tej pomocy potrzebuje.

Dzieki Paulina, dokladnie jest tak jak napisalas...ale mam wrazenie ze mlodziez teraz ma dziwne poczucie, ze wszystko im sie nalezy...i to w formie instant - niezbyt skomplkownej i na juz, zeby przypadkiem sie nie zmeczyc...chyba znak naszych czasow...BTW gratuluje blogu - calkiem przyjemny (przejrzalem na szybko ;))...

10 lat temu bylo nie do pomyslenia takie zachowanie na forach, bo kazdy kto zamiast szukac odpowiedzi zadawal to samo pytanie byl poprostu ignorowany... szkoda troche tamtych czasow, gdzie netykieta nie byla nikomu obca

Jestem na tym forum juz 6 lat...i rzeczywiscie nawet jak sie cofne do tamtych czasow to nie bylo takiego spamu jak teraz....i niestety..ale chyba bedzie tylko gorzej...szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Paulina, dokladnie jest tak jak napisalas...ale mam wrazenie ze mlodziez teraz ma dziwne poczucie, ze wszystko im sie nalezy...i to w formie instant - niezbyt skomplkownej i na juz, zeby przypadkiem sie nie zmeczyc...chyba znak naszych czasow...BTW gratuluje blogu - calkiem przyjemny (przejrzalem na szybko ;))...

Co do znaku naszych czasow.. wiesz mam dopiero 23 lata, a juz czuje, ze nienadazam za nastolatkami o czym moze swiadczyc to, ze ostatnio zgubilam sie na youtubie i znalazlam to:

(ciekawe czy nie pozapychaly rur :P). Mysle, ze nie musze tego komentowac.

btw. za opinie, dzis wrzuce tam nowego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...